81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Tahsilat Makbuzu

Tahsilat Makbuzu

Tahsilat Makbuzu Baskı Hakkında

Tahsilat makbuzu, ödeme alan firmaların karşı tarafa ödeme alındığına dair verdikleri belgedir. Özellikle elden ödeme alınan işletmelerde kullanılan tahsilat makbuzu koçan ürünü hem kullanan firma için hem de ödemeyi yapan taraf için pek çok kolaylık sağlar. Bu iki taraflı fayda durumu sebebiyle de tahsilat makbuzu neredeyse tüm firmalarda bulunur ve çoğunda kullanılır.

Tahsilat makbuzu baskı, firmanın ihtiyacına göre 2 ya da 3 nüsha şeklinde basılabilir. Örneğin, 3 nüsha olarak basılan bir tahsilat makbuzunun bir nüshası ödemeyi yapana vermek, bir nüshası muhasebe ve bir diğer nüshası ise arşiv için kullanılabilir. Hem müşteri hem de firmanın iç yönetiminde iş süreçlerinin takibi için oldukça faydalı olan tahsilat makbuzu, çoğunlukla 3 nüsha olarak bastırılır.

Tahsilat makbuzu 13.9x22 cm boyutunda ve 50’lik ciltler şeklinde basılır. Üstelik online olarak sipariş vermeniz de oldukça kolaydır. İstediğiniz baskı özelliklerini seçtikten sonra tasarımınızı yüklemeniz ve ödeme yaparak süreci tamamlamanız yeterledir. Tarafımıza ulaşan siparişiniz ise en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Tahsilat makbuzu ve diğer tüm baskı ürünleri için siparişlerinizi bidolubaski.com üzerinden uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Tahsilat Makbuzu Koçan Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Nüsha sayısına karar verirken firma içerisindeki yapınızı göz önünde bulundurmalısınız. Birçok firmanın 3 nüsha tahsilat makbuzu kullandıklarını hatırlatmak isteriz.
  • Tasarımınızda kullandığınız renk sayısı ve siparişi verirken seçtiğiniz renk sayısının uyumlu olması gerekmektedir.
  • Tasarımınızda logo, iletişim bilgisi, vergi numarası, internet sitesi gibi bilgilere yer vermeyi düşünebilirsiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamanız gerekmektedir. Bu nedenle de sayfada bulunan hazır tahsilat makbuzu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Cilt
50'lik
SF Kağıt Tipi
Otokopili
Renk
CMYK

Tasarım yükleme sayfasındaki not alanında numara başlangıç değerini belirtiniz.

PriceAdetKdv Türü
300 TL+KDV
20 adet18
374 TL+KDV
40 adet18
408 TL+KDV
60 adet18
468 TL+KDV
100 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü