81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Opak Folyo Sticker/Etiket

Opak Folyo Sticker/Etiket Baskı

Opak Folyo Sticker/Etiket Hakkında

Opak Folyo Sticker/Etiket markanızı iç ve dış mekanlarda potansiyel müşterilere ulaştırabileceğiniz bir pazarlama ürünüdür. Özellikle marka bilinirliğinizi arttırmanız için kullanabileceğiniz etiketler logonuzu insanların aklına kazımak konusunda oldukça etkilidir.

Opak Folyo etiketler kuşe etiketlere kıyasa daha sağlam bir maddeden yapılırlar. Bu nedenle markanızın daha uzun süreler etiketle birlikte temsil edilmesini istiyorsanız Opak Folyo sticker doğru tercih olacaktır. Ayrıca yapıştırıldığı zeminden söküldüğünde iz bırakma ihtimali daha düşük olduğu için bilgisayar stickerı olarak kullanmaya çok uygundur.

Opal Folyo Sticker, Oval, Dalgalı Oval ve Yuvarlak olmak üzere 3 kesim çeşidi ile bastırılabilir. Ayrıca 3x3cm Dalgalı Oval Kesim, 3x3cm Özel Oval Kesim, 3x3cm Özel Yuvarlak Kesim, 5x5cm Dalgalı Oval Kesim, 5x5cm Özel Oval Kesim, 5x5cm Özel Yuvarlak Kesim, 7x7cm Dalgalı Oval Kesim, 7x7cm Özel Oval Kesim, 7x7cm Özel Yuvarlak Kesim, 10x10cm Dalgalı Oval Kesim, 10x10cm Özel Oval Kesim,10x10cm Özel Yuvarlak Kesim olarak da 12 farklı ölçüde baskı yaptırılabilir.

Opal Folyo etiketlerde basımın kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Bidolubaskı’nın online matbaa avantajını kullanarak en kaliteli baskıya hızlı bir şekilde uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Opak Folyo Sticker/Etiket Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • 12 farklı çeşit içerisinden size en uygun olanı seçerken kullanım alanını mutlaka göz önünde bulundurun.
  • Seçmiş olduğunuz ölçüye göre tasarımınızı özelleştirin. Örneğin 3x3 yuvarlak kesim bir etiket içerisine logo dışında bir bilgi koyarsanız tasarımınız olması gerekenden daha karışık görünebilir.
  • Sade ve şık bir tasarım yapmaya gayret edin. Bazı markaların etiketlerinin, sırf hoşlarına gittiği için insanlar tarafından bilgisayarlarında, ofislerinde vs. kullanıldığına denk gelmişsinizdir. Sizin de amacınız insanlar keyifle taşıyacağı bir tasarım yapmak olmalı.
  • Tasarımlarınızdaki ölçülerin doğru olmasına özen gösterin. Bunun için işinizi kolaylaştıracak Bidolubaskı Opak Folyo Sticker/Etiket hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
Kullanılan Malzeme
Mat Opak Folyo
Baskı
Tek Yüz Baskı
Renk
4+0 CMYK
FiyatAdetKdv Türü
22,80 TL+KDV
50 adet18
34,80 TL+KDV
100 adet18
58,80 TL+KDV
250 adet18
106,80 TL+KDV
500 adet18
190,80 TL+KDV
1.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü