81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Spiralli Bloknot

Promosyon Spiralli Bloknot/Not Defteri Baskı

Spiralli Bloknot Hakkında

Spiralli Bloknot birçok firma tarafından çok yaygın olarak kullanılan bir pazarlama ürünüdür. Şirketler belli periyotlarda ya da etkinliklerde müşterilerine bu promosyon ürünlerini dağıtırlar. Bu sayede müşterilerine işe yarar bir hediye vermiş ve bu hediye ile potansiyel müşterilere de ulaşmış olurlar.

Bloknotların kullanım alanlarına bakacak olursak, fazlasıyla yaygın olduğunu görebiliriz. Bir etkinliğe, toplantıya giderken ya da sadece yolda yürürken ellerinde taşıyacakları bu bloknotlar, üzerlerindeki logonuzla sizin reklamınızı müşterilerinizin gittikleri her yerde yapmaya devam ederler. Bloknotların sıklıkla ofis içerisinde ve etkinliklerde kullanıldığını düşünürsek, potansiyel müşterilere ulaşmanıza da önemli bir katkı sağlayacaktır.

Spiralli Bloknotlar hem kullanım kolaylıkları hem de işlevsellikleri sayesinde müşterilerinizin de çok hoşuna gidecektir. Bu sayede müşterileriniz ile kurduğunuz bağın daha da kuvvetleneceğine emin olabilirsiniz.

Bidolubaskı’nın online matbaa avantajları ile Spiralli Bloknot siparişinizi hemen verirseniz, en kaliteli spiralli bloknotlarınıza hızla ulaşabilir, avantajlarını kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Yapmanız gereken, istediğiniz ölçüde tasarımı oluşturarak ilgili alana yükleyerek siparişinizi oluşturmak. Ayrıca site içerisindeki tüm süreçlerde profesyonel ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor olacaklar.

Spiralli Bloknot Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Spiralli Bloknot için A4 (21x29.7cm) ve A5 (14.8x21cm) olarak 2 boyut seçeneğinden en uygun olanı seçmeniz önemli. Örneğin, müşterileriniz daha çok etkinliklere giden bir portföye sahipse A5 seçimi daha mantıklı olacaktır. Yine de her iki boyuttan da bastırarak seçimi müşteriye bırakmak etkinlikler için en mantıklısı olacaktır.
  • Yaptığınız tasarımların şık ve sade olmasına özen gösterin. Unutmayın ki müşterileriniz hoşlarına gitmeyen bir spiralli bloknotu yanlarında taşımak istemeyeceklerdir.
  • Bloknot tasarımı içerisine potansiyel müşterilerin size ulaşabileceği iletişim kanallarını eklemeyi de ihmal etmemelisiniz.
  • Tasarımlarınızı doğru ölçülerde hazırlamaya özen gösterin. Bu noktada size fayda sağlayabilecek Bidolubaskı Spiral Bloknot hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
İç Kağıt:
1.Hamur 80 gr.
Ön Kapak :
300 Gr. Amerikan Bristol
Baskı:
Tek Yüz 4 Renk CMYK
Arka Kapak:
300 Gr. Amerikan Bristol
Yaprak Sayısı:
50 Yaprak
Ön-Arka Kapak:
Baskılı
PriceAdetKdv Türü
639 TL+KDV
100 adet18
939 TL+KDV
250 adet18
1520 TL+KDV
500 adet18
2590 TL+KDV
1000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

5 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü