450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Sopalı Bayrak

Sopalı Kumaş Bayrak Hakkında

Sopalı bayrak ürünü özellikle siyasi parti mitinglerinde ve spor kulüplerinin etkinliklerinde sıklıkla kullanılır. Hem parti veya kulüp bayrakları hem de Türk bayrağı olarak kullanılabilen sopalı bayrak ürünü siparişlerinizi bidolubaski.com ile uygun fiyatlı ve online olarak verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası ürünleriniz hızlı şekilde hazırlanarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Sopalı Türk bayrağı siparişi verirken bayrak tipi alanından ilgili seçimi yapmanız yeterli olacak, herhangi bir tasarım yüklemeniz gerekmeyecektir. Eğer kendi marka veya partinize özel bir bayrak siparişi verecekseniz ilgili tasarımı yüklemeniz gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken 20x30 cm, 30x45 cm, 50x70 cm bayrak boyutları arasından size uygun olanı seçmeli ve o şekilde devam etmeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com ile vereceğiniz sopalı bayrak siparişleri kaliteli ve hızlı bir şekilde üretilir. Bu sayede zaman kaybetmeden etkinliğinizde kullanılacak olan ürünlerinizi adresinize kadar teslim almış olursunuz. Siz de etkinliklerinizi sopalı bayraklarla renklendirmek isterseniz, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Sopalı Bayrak Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Özel tasarımlı bayrak siparişlerinizde ebat seçimini yaparken kullanım alanını ve amacını göz önünde bulundurmalısınız.
  • Özel tasarım sopalı bayrak siparişlerinizde siyasi parti logoları kullanacaksanız, konu ile alakalı canlı destek üzerinden bize ulaşarak tasarım desteği alabilirsiniz.
  • Tasarımlarınızı hazırlarken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu nedenle sitemizde yer alan hazır sopalı bayrak şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Malzeme
90 gr. Rachel Kumaş
Bayrak Tipi
Düz Kesim

1 - Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri bize tek tek ve yüksek çözünürlüklü olarak göndermeniz gerekmektedir.
2 - Arka planda kullanmak istediğiniz rengi, tasarımda kullanılacak metinleri ve metinlerin yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmenizi rica ederiz.
3 - Daha önce yapılmış bir çalışma eğer grafik tasarım program formatlarında ( ai, psd ve pdf ) değil ise aynısı uygulanamamaktadır.
4 - Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 2 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

PriceAdet
49 TL+KDV
25 adet
85 TL+KDV
50 adet
166 TL+KDV
100 adet
404 TL+KDV
250 adet
786 TL+KDV
500 adet
1147 TL+KDV
750 adet
1488 TL+KDV
1000 adet
3400 TL+KDV
2500 adet
6375 TL+KDV
5000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü