81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Sipariş Formu

Sipariş Formu

Sipariş Formu Baskı Hakkında

Sipariş formu, özellikle perakende satış yapan işletmelerin, gelen siparişi kayıt altına aldıkları forma verilen isimdir. Sipariş usulü çalışan işletmeler gelen müşteri taleplerini hem kayıt altında tutmak hem de bu talebi gerekli departmanlara aktarmak için bu formu kullanırlar. Örneğin, 3 nüshalı bir sipariş formu kullanan bir işletmede gelen sipariş için tutulan formun bir sayfası müşteriye, bir sayfası üretim departmanına ve bir diğer sayfası da muhasebe departmanına verilebilir.

Sipariş formu, firmaların süreçlerinin çok daha kolay ve sağlıklı işlemesine katkı sağlar. Gelen siparişin ilgili departmanlara ulaşması ve olası sipariş kaydı kaybolmalarını önlemek için sipariş formu kullanmak oldukça önemli bir fark yaratır. Firma içerisindeki işleyişe bağlı olarak sipariş formu numaratörlü veya numaratörsüz olarak basılabilir. Ayrıca formun kullanılacağı departmanlara da bağlı olarak sipariş formu 2 veya 3 nüsha olarak basılabilir.

Firmaların tüm baskı ihtiyaçlarında olduğu gibi sipariş formu baskı ihtiyacında da bidolubaski.com size yüksek hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla sunar. Bidolubaskı ile oturduğunuz yerden sipariş vererek geleneksel matbaa süreçlerinin hantal yapısından kurtulur, kalan zamanınızı işletmenizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Sipariş Formu Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Sipariş formu tasarımını yaparken satmış olduğunuz hizmet ve ürünün özelliklerine göre bir yapı oluşturmanız işleyişinizi kolaylaştıracaktır.
  • Sipariş formunda iletişim bilgilerinize de yer vererek müşterilerinizin size daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta bir çalışma yapmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle sayfamızda bulunana hazır sipariş formu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Cilt
50'lik
SF Kağıt Tipi
Otokopili
Renk
CMYK

Tasarım yükleme sayfasındaki not alanında numara başlangıç değerini belirtiniz.

PriceAdetKdv Türü
249 TL+KDV
20 adet18
414 TL+KDV
40 adet18
465 TL+KDV
60 adet18
690 TL+KDV
100 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

4 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü