81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak Baskı

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler.

Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, online matbaa hizmeti veren Bidolubaski.com üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Kırlangıç bayrak fiyatları istediğiniz ürün özelliklerine ve adede göre değişkenlik gösterecektir. Fiyat teklifinizin gelmesi ardından bidolubaski.com üzerinden, tasarım dosyanızı da yükleyerek online sipariş verebilirsiniz. Bidolubaskı'nın 6 taksit ve ücretsiz kargo fırsatı ile ürünleri en kaliteli şekilde kapınızda teslim alabilirsiniz.

Kırlangıç Bayrak/ Flama Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Sipariş vermeden önce istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, adet) doğru olarak seçtiğinizden emin olunuz.

- Baskısı yapılacak olan kırlangıç bayrak tasarımınızı markanızı en doğru anlatacak şekilde yapmaya ve logonuzda dahil tasarımınızı yüksek çözünürlüklü olarak hazırlamaya özen gösterin.

Malzeme
Saten Kumaş
Baskı
Tek Yön Dijital Baskı
Taşıyıcı
Bayrak İçi Plastik Çubuk ve Asma İpi
Renk
4 Renk CMYK

Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Aynı şekilde ekranda görünen CMYK renkleri ile kumaş baskısı arasında, %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

PriceAdetKdv Türü
86,25 TL+KDV
3 adet8
136,25 TL+KDV
6 adet8
255 TL+KDV
12 adet8
486,25 TL+KDV
24 adet8
940 TL+KDV
50 adet8
1667,50 TL+KDV
100 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Kırlangıç Bayrak Şablonları

Şablonlar