81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak

 

Gönder Bayrak Baskı Hakkında 

Gönder bayrak diğer bir deyişle direk bayrağı özel sektörden kamu kuruluşlarına kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Okullar, benzinlikler, şirketler, siyasi partiler, holdingler, kamu kuruluşları gönder bayrak kullanılan başlıca kurumlardan sadece bazılarıdır.

Baskılı gönder bayrak kullanımı kurumun imajını doğrudan etkilediği için kurum yöneticisinin de imajına doğrudan etki sahibidir. Özel veya devlet kurumları önünde asacağınız güncel logo barındıran ve kaliteli bir gönder bayrak size ve firmanıza düşündüğünüzden daha fazla katkı yapacaktır.

Gönder bayrak sahibi olan birçok kurum uzun süreler bu bayrakları kullanarak kurum imajına fazlasıyla zarar verirler. Bayrak kurumun imajını doğrudan temsil ettiği için, bayrak direklerinde kullanılan bayrakların kaliteli, temiz ve güncel olması oldukça önemlidir. Bu nedenle Bidolubaskı'dan online olarak sipariş vererek hem uygun fiyatlarla hem de kaliteli şekilde gönder bayrak siparişinizi verebilirsiniz.

Gönder Bayrak Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler 

  • Gönder bayrak boyutunu kullanılacağı direğin yüksekliğine ve görülmesini umduğunuz mesafenin uzaklığına göre seçmelisiniz. 
  • Göndere çekilen bayrakların belli sürelerle temizlenmek için indirilip yerine yedek bir bayrağın takılması gerektiğini unutmadan sipariş adetinizi buna göre seçmelisiniz. 
Malzeme
Raşel Kumaş
Baskı
4 Renk Baskı CMYK
Baskı Yönü
Tek Yön Baskı
PriceAdetKdv Türü
61,25 TL+KDV
2 adet8
111,25 TL+KDV
4 adet8
161,25 TL+KDV
6 adet8
198,75 TL+KDV
8 adet8
223,75 TL+KDV
10 adet8
448,75 TL+KDV
25 adet8
798,75 TL+KDV
50 adet8
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü