Ucuz Kartvizit Nasıl Satın Alınır?

Kartvizit iş dünyasının en önemli ve vazgeçilmez baskı ürünüdür. Birçok insan daha şirket kurulum işlerini bitirmeden kartvizit baskı işlerini yaptırırlar. Bu kadar önemli ve bu kadar çok kullanılan bir baskı ürününde ise uygun fiyatlar aramak diğer her üründe olduğu gibi oldukça normaldir. Peki ama, ucuz kartvizit nasıl bastırılır? Bu sorunun cevabı için ucuz kartvizit vaadi veren onlarca internet sitesini veya matbaayı dolaşabilirsiniz, ama baştan söyleyelim bu yolu seçerseniz zamanınızı boşa harcamış olacaksınız.

Ucuz kartvizit bulmak yıllardır başlı başına çok büyük bir iş. Özellikle de büyük şehirler dışında yaşayanlar için seçenekler çok daha sınırlı. İstanbul ucuz kartvizit için seçeneklerin daha fazla olduğu bir bölge olarak düşünülebilir. Ankara ucuz kartvizit için seçeneklerin fazla olduğu ikinci şehir olarak İstanbul'u takip ediyor diyebiliriz. Ama bu söylediklerimiz tabii büyük bit matbaa devriminden önceydi; online matbaa.

Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Kartvizit yaptırmak için birden çok yolunuz var, ancak bunlardan iki tanesini ana başlık olarak ele alabiliriz. Bir opsiyon olarak fiziksel olarak bir matbaaya giderek sipariş verebilir, diğer opsiyon olarak da oturduğunuz yerden kartvizit siparişi verebilirsiniz. Bu iki opsiyon arasında ciddi derecede fiyat ve işleyiş farkı vardır. Gelin bu kartvizit siparişi süreçlerini yakından ve adım adım inceleyelim.

Geleneksel Matbaadan Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Geleneksel matbaadan uygun fiyat ile sipariş vermek için ilk yapmanız gereken şey matbaa matbaa dolaşarak bir fiyat araştırması yapmak olacaktır. Matbaanızı seçtikten sonra ise fiziksel olarak matbaaya giderek kartvizit tasarımınızı teslim ederek siparişinizi vermeniz gerekir. Eğer tasarımınız yoksa ya sipariş veremez ya da ücret karşılığında tasarımınızı yaptırırsınız. Matbaadan matbaaya, hatta aynı matbaada iş yoğunluğuna göre de değişmekle birlikte bir süre siparişinizin hazırlanmasını beklersiniz. Ardından yine matbaaya giderek siparişinizi teslim almanız gerekir.

Bu bahsettiğimiz süreçler tabii ki işlerin pürüzsüz olarak ilerlediği bir senaryo için geçerli. Gerek baskı, gerekse de tasarım ile alakalı karşılaşabileceğiniz problemlerde yine matbaaya fiziksel olarak gitmeniz gerekecektir. Kartvizit fiyatı olarak da matbaalar arasından en uygun fiyat vereni seçseniz bile bunun aslında online matbaaya kıyasla da ne kadar uygun olup olmadığını yazımızın ilerleyen kısımlarında anlatıyor olacağız.

Online Matbaa İle Kartvizit Siparişi Nasıl Verilir?

Online matbaa ile kartvizit siparişi vermek için fiziksel olarak bir yere gitmenize gerek yoktur. Bilgisayarınız ya da telefonunuzla online matbaalar arasında fiyat araştırması yapabilirsiniz. En ucuz kartvizit fiyatını veren online matbaayı buldunuz diyelim ve süreci nasıl işlediğine geçelim. Online matbaa üzerinden sipariş vermek istediğiniz kartviziti seçer ve siparişinizi oluşturursunuz. Ardından internet sitesi üzerinden kartvizit tasarımınızı yüklersiniz. eğer kartvizit tasarımınız yoksa ister ücretsiz ve inanılmaz kolay kartvizit tasarım siteleri ile kendiniz tasarlar ya da cüzi bir ücret karşılığında Bionluk.com üzerinden kartvizit tasarımınızı profesyonel grafikerlere yaptırabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra başta belirtilen maksimum süre aşılmadan siparişiniz evinize/iş yerinize kadar ücretsiz kargo ile ulaştırılır.

Online matbaa süreçleri ile alakalı yaşayacağınız olası sıkıntılarda ise yine fiziksel olarak bir yere gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Geleneksel matbaanın aksine online matbaa Bidolubaskı müşterilerine memnuniyet garantisi verir. Böylece yapılan baskı ile alakalı bir sorun yaşadığınızda koşulsuz tekrar baskı veya iade yoluna gidebilirsiniz. Geleneksel matbaalarda ve Bidolubaskı dışındaki online matbaalarda bu tarz bir değişim ve iade gibi hizmetleri almanız neredeyse imkansıza yakındır.

Ucuz Kartvizit İçin Online Matbaa

Online matbaa müşterilerine baskı ürünlerini uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet ile sunarlar. Bunun sebebi Türkiye'nin her yerinden binlerce sipariş aldığı için bir matbaaya kıyasla çok daha avantajlı olması ve organize matbaa ile maliyetlerini düşürebiliyor olmasıdır. Bu sebepler nedeniyle Türkiye'de en ucuz kartviziti alabileceğiniz yer online matbaa yani Bidolubaskı'dır. Özellikle yıllarca geleneksel matbaadan baskı ihtiyaçlarını karşılayan insanlar artık hızla online matbaa kullanımına başladılar ve inanın hem baskı kalitesinden hem de uygun fiyatlardan fazlasıyla memnunlar. İsterseniz gelin bu memnuniyeti test edelim; hemen baskı ürünü bastıran 5 kişi tanıdığınızı bulun ve onlara nerede baskı yaptırdıklarını sorun. Emin olun en az biri Bidolubaskı ile çalışmış veya namını duymuş olacaktır. Onlara şu soruyu sorun; "Geleneksel matbaa mı, Bidolubaskı mı?". Bu sorunun cevabını aldığınız an için şimdiden söyleyelim; "Mutlu Bidolubaskı ailesine hoş geldiniz!".

Online matbaa müşterilerine sadece ucuz kartvizit değil aynı zamanda kaliteli baskı hizmeti sunar. Bu da yüksek sipariş adetleri ile birlikte kullanılan son teknoloji baskı makineleri ile mümkün olur. İşte tam da bu sebeptendir ki çoğu geleneksel matbaalar size bu kadar uygun fiyatı ve yüksek baskı kalitesini sağlayamaz. Ayrıca online matbaadan yapacağınız alışverişlerin de deneyimi alıştığınız düzenden çok daha farklı olur. Bidolubaskı'da tüm sorunlarınız ile yakından ilgilenilerek en iyi deneyimi yaşamanız amaçlanır.

İstanbul Kartvizit ve Ankara Kartvizit

İstanbul ve Ankara Türkiye'nin en büyük iki şehridir. Dolayısıyla kartvizit ihtiyacının en fazla olduğu iki şehirdir. Geleneksel matbaa açısından kartvizit fiyatlarına bakacak olursak İstanbul ucuz kartvizit konusunda Ankara'nın daha önünde diyebiliriz. Bunun da sebebi kartvizit basım hacminin İstanbul'da daha yüksek olmasıdır. Peki bu senaryoda tüm Türkiye'ye kartvizit satışı yapan online matbaa sisteminin ne kadar hacmi olabileceğini ve size en uygun fiyatları nasıl sunabileceğini bir düşünün.

Online matbaa baskı ihtiyaçları için en uygun fiyatları alabilmenizin önündeki en büyük engel olan coğrafi koşulları ortadan kaldırır. Bidolubaskı ile Türkiye'nin her yerinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Üstelik, siparişleriniz Edirne'den Kars'a nerede olduğunuz fark etmeksizin ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Siz de daha fazla zaman kaybetmeden tüm baskı ihtiyaçlarınız için Türkiye'nin en büyük online matbaası Bidolubaskı'ya gelin, hem kusursuz hizmetin hem de uygun fiyatların keyfini çıkarın!