450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

En Güzel Broşür Örnekleri

En Güzel Broşür Örnekleri

Bazı etkili reklam araçları insanları satın almaya sevk eder ve etki oranına göre de bu satın alma süresini de kısaltmaya yardımcı olur.
Başarılı ve yaratıcı bir tasarıma sahip broşürlerin satın alma üzerindeki etkileri göz ardı edilemez. İşte tam olarak bu noktada, müşterileri markaya çekecek veya bir etkinliğe dahil olmaya teşvik edecek çarpıcı broşür örnekleri ve bunları bu kadar etkileyici kılan üç temel etken şöyle sıralanabilir:

 

1.Yenilikçi Tasarımlar

Çoğu zaman tasarım, içeriğin önüne geçer. İlgi çekici bir tasarım ile broşürünüzün daha çok okunmasını sağlayabilirsiniz. Tasarım yaparken dikkat edilecek en önemli unsur ise sanılanın aksine sadelik olmaktadır. Tasarım gereğinden fazla baskın olursa içerik amaçlanan etkiyi gösteremez. Bu dengeyi sağlamanın en kolay yolu da broşürünüzde merak uyandıran bir tasarım kullanmaktır.

2.Cezbeden Sloganlar

Broşüre bakan kişinin göreceği ilk şey en büyük puntoyla yazılan yazı olacaktır. Bu yazının ise sloganınız olma olasılığı çok fazla. Merak uyandıran bir slogan broşürünüzün geri kalanının da okunmasını sağlayacaktır. En çok tercih edilen sloganlar ise emir kipi ile yazılmış, okuyan kişiyi harekete geçirmeyi amaçlayan kısa ama etkili olanlardır.

3.Etkileyici Görseller

Sadece tasarım değil, broşürünüzde kullandığınız görseller de çok önemlidir. Kullandığınız görseller tanıtımını yaptığınız ürünü veya etkinliği ne kadar yansıtıyor? İlgi çekiyorlar mı? Görseller amacınıza uygun olsa bile baskı kalitesi de oldukça önemlidir. Silik veya rengi soluk görsellerin pozitif yerine negatif bir etkisi olacaktır.

Tüketicinin ilgisini çekebilecek güçte tasarlanmış en güzel broşür örneklerinden derlememize göz atalım.

Yahoo’nun hareketli broşür tasarımı

Daire şeklinde broşür tasarımı ile rakip broşür modellerinin arasından sıyrılmak mümkün!

 

Bu broşür tasarımı kolay ve farklı bir katlanma stiliyle göze çarpıyor!

Rengarenk broşür tasarımlarından hangi müşteri etkilenmez ki?

Kesimiyle tarzını ortaya koyuyor!

Geometrisi ve Sade Tasarımıyla Dikkat Çekiyor!

 

Firmanın ya da markanın kurumsal kimliğine ait önemli bir araç olduğu ve satın alma sürecini önemli ölçüde kısalttığı için, broşür basımının tıpkı  tasarımda olduğu gibi profesyonelliği yansıtması gerekir.  Tüm bileşenleri titizlikle hazırlanan bir broşürün pazarlama sürecindeki olumlu etkisi oldukça fazla olacaktır.

Broşür Siparişini Hemen Bidolubaskı'dan Ver!