450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Amerikan servis: Hızlı ve etkili bir tanıtım aracı

Reklam ve tanıtım, artık hayatımızın her alanını kaplıyor. Kullandığımız her ürün, gittiğimiz her mekân, izlediğimiz ya da dinlediğimiz her şey artık birer tanıtım aracı. Markalar da bilinirliklerini artırmak, kampanyalarını ve yeniliklerini duyurmak için her türlü ürünü kullanıyorlar.

Büyük paralar harcamadan çok sayıda kişiye ulaşarak markalarına güç katmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasında Amerikan servis var. Sofralara şıklık ve hijyen katan Kağıt Amerikan Servis ürünleri, birçok işletmenin markalarını hafızalara kazımak için kullandığı ve görsel açıdan akılda kalan etkili bir promosyon ürünü.

Amerikan servis ürünleri, hem kendilerini tanıtmak isteyen firmalara hem de bu ürünleri kullanan işletmelere değer katıyor. Restoran, kafe ve yemekhaneler, şık tasarımlı Amerikan servis ürünleri ile hijyen ve kalite konusunda gösterdikleri özeni ortaya koyabiliyor. Başta perakende, tekstil, eğitim, sağlık olmak üzere birçok sektörden firma da; restoran, yemekhane ve kafe gibi çok sayıda kişinin ziyaret ettiği yerlerde etkili bir tanıtım aracına dönüşen ve farklı şekillerde kullanılabilen Amerikan servis baskı ürünleri ile isimlerini kısa sürede geniş kitlelere duyurabiliyor. Detaylarını "Restoranlar İçin Kağıt Amerikan Servis Kullanımının Avantajları" başlıklı blog yazımızdan okuyabilirsiniz. Elbette yemek yerken rahatsız edici bir kokuya yol açan mürekkep yerine gıda boyası kullanılarak üretilen kaliteli Amerikan servis ürünlerini tercih etmek büyük önem taşıyor.