450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Cd Zarfı

CD zarfı baskı siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini ( ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

CD Zarfı

CD zarfı özellikle kurumsal şirketlerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. İş ile ilgili önemli cdlerin saklanması ya da müşteriye teslim edilmesi genellikle logo baskılı cd zarfları ile yapılır. Cd zarfı, diplomat zarf, torba zarf gibi zarf çeşitlerinin üzerlerinde şirket logosunun kullanılması kurumsal kimliğin ve profesyonelliğin önemli bir göstergesidir.

Günlük yaşamda özellikle hastanelerde cd çekimleri tesliminde baskılı cd zarfları dikkatinizi çekmiştir. CD zarflarının baskılı olması şirketlerin kurumsallığını göstermesi dışında bir reklam aracı olarak da kullanılır ve marka bilinirliğini arttırmada etkilidir.

Bidolubaski.com'da kurumsal ürünler kategorisinde bulabileceğiniz cd zarfı baskı ürününü, tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak sipariş verebilirsiniz. CD zarfı baskı fiyatları Bidolubaski.com'da oldukça uygundur, ekonomik fiyat avantajının yanı sıra, ücretsiz kargo, vade farksız 6 taksit avantajları da bulunmaktadır. Kaliteli ürün ve baskı garantilisiyle cd zarfı baskı siparişinizi hemen online olarak verebilirsiniz.

CD Zarfı Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

- Firma kurumsallığına uygun profesyonel bir tasarım yapmaya özen gösterin.

- CD zarfı tasarımınızda mutlaka firma adı, logo, telefon ve adres bilgilerine yer veriniz.
- Kaliteli bir baskı elde edebilemek için yüksek çözünürlüklü tasarım hazırlayın.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)