Yer / Zemin Etiketleri

Yer / Zemin Etiketleri

Yer / Zemin Etiketleri mağaza, avm, banka, hastane, market, fuar, depo vb. alanlarda reklam ve dikkat çekmek amaçlı kullanılan ürünlerdir. Firmanıza ait önemli mesajlarınızı yer/zemin etiketlerine bastırarak herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

Kendi markanıza ait özel tasarım yapmak isterseniz Yer / Zemin Etiketi sayfamızdan, hazır şablonlarımızı kullanarak online siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, hem müşterileriniz hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmak adına “Mesafeni Koru Zemin Etiketi” ürünümüze göz atabilirsiniz. Özellikle bekleme noktalarında sosyal mesafe kurallarını hatırlatıcı nitelikte olan “Mesafeni Koru Zemin Etiketi” farklı kullanım alanları için hazırlanmış olup, yaptırmak istediğiniz adet, ebat ve tasarımı seçmeniz yeterlidir.

Ürünü yapıştırmadan önce, zemini iyice temizlemeniz gereklidir. Etiketi yapıştırırken, hava kalmaması ve yere düzgün yapışması için spatula veya benzer bir alet yardımıyla üzerinden geçiniz. Güçlü yapışkanı ve ekstra koruyucu laminasyonu sayesinde 6 aya kadar dayanıklı olan yer / zemin etiketi ürünümüzü farklı ebat ve adetlerde Bidolubaskı’dan online sipariş verebilir, ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilirsiniz.