65.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|Cumartesi 09:00 - 12:00 | İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Yapışkanlı Not Kağıtları

Yapışkanlı Not Kağıtları

Yapışkanlı Not Kağıtları Hakkında

Post-it olarak da bilinen yapışkanlı not kağıtları, bir hatırlatma aracı olarak kullanabileceğiniz klasik ve vazgeçilmez bir araçtır. Ofiste ya da evde günlük işlerinizi not edebileceğiniz, kendinize hatırlatmalar ve notlar yazabileceğiniz post-it baskılar, en temel kırtasiye araçları arasındadır.

Yapışkanlı not kağıtlarının birçok avantajı bulunmaktadır. Bilgisayarınızın ekranına yapıştırıp unutulmaması gereken aramaları not edebilir, haftalık veya günlük işlerinizi her zaman hatırlamak için duvarınıza yapıştırabilir, hatta promosyon post-it malzemeleri olarak kullanabileceğiniz, kendi logonuzun yer aldığı not kağıtlarını müşterilerinize hediye ederek markanızın her daim göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

Bidolubaski.com’da yer alan yapışkan not kağıdı baskıları, birçok farklı model ve ebat seçeneği ile sizlerle buluşuyor. Klasik post-it baskıların yanında, üçgen şekilli ve yuvarlak özel tasarım gibi farklı modelleri bulunan yapışkanlı not kağıtlarını hem firma içi çalışanlarınıza hem de müşterilerinize hediye edebilirsiniz. 25, 50 veya 100 yapraklı olarak seçeceğiniz kağıtlar, kendi logonuzla birlikte her daim masalardaki yerini koruyacaktır.

Organize matbaa kalitesiyle hizmet veren bidolubaski.com’da post-it’ler bu kadarla bitmiyor. Hazır 5’li liste olarak tasarlanmış yapılacaklar listesi veya çizgili yapışkan kağıtlar çalışanlar için yol gösterici olurken, ok işaretli kağıtlar da hedef odaklı bir imaj çizmenize yardımcı oluyor. İsme özel post-it’ler ile çalışanlarınızı gururlandırırken, karton kapaklı ve yuvarlak kapaklı tasarımlarla da uzun ömürlü bir kullanım sunarsınız.

Bidolubaski.com’un online matbaa sisteminde, süpermarket gibi, gıda ve perakende alanında faaliyet gösteren firmaları çok özel tasarımlar bekliyor. Özel kesim market modeli ve alışveriş listesi formatında tasarlanan post-it’ler, müşterilerinize hediye edebileceğiniz ekonomik ve etkileyici promosyon malzemeleridir.

Online yapışkanlı kağıt siparişi vermek için tek yapmanız gereken bidolubaski.com üzerinden dilediğiniz modeli seçip, logonuzu bize iletmeniz. Adet ve ebat seçeneklerinizi de işaretledikten sonra siparişiniz en kısa sürede kapınıza kadar teslim edilir.

Kağıt
1.Hamur 80 gr.
Renk Sayısı
4 Renk CMYK
Takvimli
Yok
PriceAdet
635 TL+KDV
1000 adet
736 TL+KDV
2000 adet
816 TL+KDV
3000 adet
Üretim Süresi Kargo Taksit
3 İş Günü Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

pix