450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Yapışkanlı El İlanı

Yapışkanlı El İlanı Hakkında

El ilanları neredeyse her işletmenin reklam yapma amacıyla kullandığı geleneksel bir pazarlama aracıdır. Müşterilere gerek işletme içerisinde gerekse sokaklarda dağıtılma yoluyla verilerek, elden ele bir dolaşım sağlanır.

Yapışkanlı el ilanı ve broşür baskılar ise son yıllarda oldukça kullanılan bir pazarlama aracı olarak dikkat çekmektedir. Duvar üzerlerinde, kaldırımlarda, camlarda kullanımı yanı sıra araç camları, fuarlar, etkinlikler ve sponsorluk faaliyetlerinde de kullanımı oldukça yaygındır.

Online olarak sipariş verebileceğiniz sticker el ilanları 10x15 (A6) cm'den başlayan ebatlarla Bidolubaskı'da bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz ebatlara göre yapışkanlı el ilanı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bidolubaski.com üzerinden ebat seçimini yapıp, tasarım dosyanızı site üzerinden yükleyerek online siparişi verebilirsiniz. Site üzerinde belirtilen gün sonunda yapışkanlı el ilanı basımı gerçekleştirilerek, adresinize ücretsiz kargo ile gönderimi sağlanmaktadır.

Son teknolojiye sahip online matbaa hizmeti Bidolubaski.com üzerinden sticker el ilanı ve sticker broşür siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Yapışkanlı El İlanı Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

- Yapışkanlı el ilanı tek yüz baskı olarak yapıldığından tasarımızı tek yüze en etkili ve en dikkat çekici şekilde yerleştirmeye özen göstermelisiniz.

- Sticker el ilanı baskı ebatını kullanmak istediğiniz yerleri düşünerek dikkatli olarak seçmelisiniz. Daha küçük yada daha büyük alanlarda kullanmayı düşünüyorsanız ebatı da ona göre belirlemelisiniz.

- Tasarımınızda marka logonuza ve reklam verme amacınıza göre mutlaka adres, telefon gibi iletişim bilgilerinize yer vermelisiniz.

Kağıt
90 gr. Kuşe Etiket
Baskı
4+0 Tek Yüz Baskı
Kesim
Düz Kesim
PriceAdet
79 TL+KDV
500 adet
99 TL+KDV
1.000 adet
189 TL+KDV
2.500 adet
409 TL+KDV
5.000 adet
794 TL+KDV
10.000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü