Tişörtler

Tişört Baskı Hakkında

İşletmeniz, markanız veya kişisel kullanım için sipariş verebileceğiniz tişörtleri; tanıtım günlerinde, ticaret fuarlarında, gösterilerde ve çeşitli organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Bidolubaskı’dan sipariş edeceğiniz tişört baskılar, kişiye yüksek konfor sunarken, baskı kalitesi ile uzun ömürlü kullanım olanağı sağlıyor. 

İster Kişiye Özel Tişört Bastırın, İsterseniz de Promosyon Amacıyla Tişört Bastırın

Tişörtleri, farklı yaka ve kumaş seçenekleri sayesinde ister kurumsal etkinliklerinizde ister arkadaşlarınız için hazırlayacağınız küçük çaptaki organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Erkek ve kadınlara özel tişört baskı seçenekleri ile 4 farklı beden alternatifini sitede bulabilirsiniz. En uygun bedeni seçmek için, seçtiğiniz tişörtün sayfasında yer alan “Ürün Hakkında” kısmında gösterilen beden ölçü tablosundan yararlanabilirsiniz.

Tişört baskı ürünlerimiz için ücretsiz tasarım desteği veriyoruz. Tasarım desteği istiyorsanız; tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız. Tasarım desteği ile ilgili daha detaylı bilgiye tişört görselinin altında yer alan ilgili yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Tişört Baskı Ürünlerinin Özellikleri

- Ürünler şeffaf poşetlerde gönderilir.
- Makinede hassas yıkamaya uygundur. Kurutma makinesi için uygun değildir.
- Baskının bozulmaması için ürünler tersten ve fazla bastırılmadan ütülenmelidir.
- Baskı ve kumaş kalitesi uzun süreli kullanımlar için uygundur.
- Baskı yapılan boya cilt ile uyumludur ve insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal içermez.
- Kumaş özellikleri aynı kalmak kaydıyla renk tonlarında ve kumaşın dokusunda küçük farklılıklar olabilir.

Tişört Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Sadece ön, sadece arka ya da hem ön hem arka alana baskı tercih edebilirsiniz. Hem ön hem arka baskı tercih edildiğinde her iki tarafın tasarımlarının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
- Baskıya uygun tasarım iletmeniz ürünün baskı onayını hızlı almanızı sağlayacaktır, tasarımlarınızı yüklemek için ürün şablonlarını kullanmanızı öneririz.