450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Tatlandırıcı Dolum

Tatlandırıcı Dolum

Diğer Tek Kullanımlık Gıda Ürünleri

Tatlandırıcı Dolum ve Baskı Hakkında

Yıllardır özellikle şeker hastaları tarafından kullanılan tatlandırıcı artık kilo vermek isteyenlerin de tercih ettiği bir ürün haline geldi. Bu nedenle müşteriler gittikleri restoran, kafe ve büfe gibi mekanlarda artık tatlandırıcı bulunmasını bekliyorlar. Bu beklentiyi karşılayabilen bazı restoranlar doğal olarak rakiplerinin önüne geçiyor ve daha fazla müşteriye sahip oluyor.

Tatlandırıcı bulunduran mekanlar aynı zamanda logolarını bastırarak da bu ürünü marka imajlarını iyileştirmek için kullanıyorlar. Tatlandırıcı kullanan bir müşteri olduğunuzu ve gittiğiniz mekânda tatlandırıcı bulduğunuzu düşünün. Bu müşteriler için birçok mekânda karşılanılabilinen bir ihtiyaç olmadığı için onları mutlu ediyor. Bu küçük mutluluk anlarında tatlandırıcı üzerinde sizin logonuzu görmeleri ise markanızla bir bağ kurmalarına sebep olacaktır.

Logolu tatlandırıcılar 6x1.6cm boyutlarında kuşe kâğıda basılarak, 4 gramlık dolum yapılır. Kullanılan kâğıdın kalitesi markanızın imajı ile doğrudan orantılı olacaktır. Bu nedenle Bidolubaskı’dan markanıza yaraşır bir baskı kalitesi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bidolubaskı online matbaa avantajları ile hemen siparişinizi verebilir, en kısa sürede ürünlerinize kavuşabilirsiniz.

Dolum Miktarı
4 gr.
Ebat
6x1.6 cm
Dış Kağıt
Kuşe
Baskı
Baskılı 4 Renk
PriceAdet
1190 TL+KDV
10.000 adet
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL
Üretim Süresi
7 İş Günü

Bidolubaskı'da Gıda Dolum Ürünleri Basımı Nasıl Gerçekleşiyor?