Promosyon USB Bellek

Promosyon USB Bellekler Ürünleri Hakkında

Çeşitli seçenekleri bulunan özel baskılı USB ürünleri oldukça klasik ve kullanışlı bir promosyon ürünüdür. Uzun süreli ve tekrar kullanılabilir ürün olması sebebiyle marka bilinirliğini artırmada etkili ve güçlü bir üründür. Baskılı veya baskısız olarak sipariş verebileceğiniz promosyon USB bellekler özel saklama kutusu ile teker teker paketlenerek gönderilmektedir. Uygun fiyata yüksek kalitede hazırlanan baskılı USB ürünleri müşterilerinizin ihtiyaçlarını çözmesi açısından da oldukça önemli bir promosyon aracıdır.

Promosyon ürünü olarak kullanmak için çok uygun bir ürün olan USB çeşitlerinde 16, 32, 64 ve 128 GB kapasite seçenekleri mevcuttur. Özellikle iş ve eğitim kullanımlarda işlevsel bir ürün olması sebebiyle hediye edeceğiniz kişiler tarafından sıklıkla kullanılacak bir üründür. Bu özelliği ile de markanızın çok daha fazla kişiye ulaşmasına vesile olabilmektedir. Siz de müşterilerinize, çalışanlarınıza ve öğrencilerinize üzerinde logonuzun bulunduğu bu taşınabilir flaş belleği hediye edebilir, markanızın değerine değer katabilirsiniz. 

Lazer veya UV baskı seçenekleri bulunan Promosyon USB siparişlerinizi Bidolubaskı ile uygun fiyat ve 6 taksit avantajlarından yararlanarak hemen verebilirsiniz. Siparişleriniz ise en kısa sürede hazırlanarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Promosyon USB Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Baskılı USB siparişlerinizde tasarımınızı ürün sayfasında bulunan şablonlara göre yapmanız gerekir. Baskı yapılabilecek alanlar ve ölçüler şablon içerisinde belirtilir, burada belirtilenin haricinde yapılan tasarımlarınız onaylanmayacağından baskıya alınmaz.
  • Sipariş ederken seçeceğiniz baskı türü kullanmanız gereken baskı renklerini de belirler. Tasarımınızı hazırlarken baskı rengini de dikkate alarak çalışırsanız baskı ve tasarım arasındaki olası ton farkı ihtimali azalır.