Promosyon Ürünleri

Promosyon Matbaa Ürünleri Hakkında

Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar. Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırılar.

Bidolubaski.com 30'a yakın farklı promosyon ürünü ile müşterilerinin kağıt promosyon ürün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bidolubaski.com üzerinden uygun fiyatlarla online olarak sipariş verebileceğiniz promosyon matbaa ürünlerine bir göz atın.

Promosyon Küp Bloknot

Her sektörün olmazsa olmaz ofis masası ihtiyacı küp bloknotlar... Şirket logonuzun ve adresinizin bulunduğu promosyon küp bloknotlar ile müşterilerinizin masasında kolaylıkla yer alabilirsiniz. Promosyon küp bloknot baskılarınızı Bidolubaski.com'da 250 ya da 500 yaprak olarak online sipariş ile bastırabilirsiniz.

Promosyon Bloknot

Şirket logo ve adresinizin yer aldığı promosyon bloknotlar müşterilerin sıklıkla kullandığı hatta yanlarından ayırmadığı promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bidolubaski.com'da promosyon bloknot defterleri uygun fiyatlarla online olarak bastırabilirsiniz.

Promosyon Takvim ve Promosyon Ajanda

Promosyon takvim ve promosyon ajandalar özellikle yeni yıl gelmeden tüm şirketlerin hazır ettiği promosyon ürünleri arasındadır. Her ofis masasının olmazsa olmaz ürünü takvimleri ve iş takibini kolaylaştıran ajandaları Bidolubaskı'da bulabilirsiniz.

Bidolubaski.com'da 6 farklı promosyon takvim çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; Poster duvar takvimi, üçgen masa takvimi, spiralli masa takvim, dikey masa takvimi, gemici takvimi, masa sümen takvimi. 8 farklı tema seçeneği sunulan takvimlerde istediğiniz temayı seçerek online olarak sipariş verebilirsiniz.

Promosyon Kitap Ayracı

Promosyon kitap ayracı, şirketler tarafından tercih edilmesinin yanı sıra kişiye özel olarak doğum günlerinde, düğün ve organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen bir promosyon ürünü olarak dikkat çekmektedir. Bidolubaski.com'da ister firmaya özel, ister kişiye özel kitap ayracı baskı siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz.

Promosyon Karton Çanta

Kendi logonuzun ve adresinizin basılı olduğu promosyon karton çantalar ile markanızı daha geniş alanlarda kitlelere duyurabilirsiniz.

Promosyon Klasör

Klasörler özellikle çok fazla kağıt işleri olan ofislerde düzeni sağlayan önemli bir ofis malzemesidir. İşlerini ayrı ayrı dosyalama yapmak isteyen şirketler klasörleri sıklıkla kullanırlar. Bidolubaskı'da şirketinize özel olarak tasarladığınız klasörlerin baskısını yaptırabilirsiniz.