Promosyon Powerbank

Baskılı Promosyon Powerbank Hakkında

Powerbank yada diğer bir adıyla taşınabilir şarj cihazı; Iphone (Apple) ve Android telefonları, kablosuz hoparlörleri ve benzeri cihazları şarj etmek için kullanılan cihazlardır. Özellikle dışarıdayken telefonun şarjı bitmemesi için kullanılan Powerbank ürünü herkesin ihtiyaç duyacağı türden bir üründür. Bu nedenle de firmalar promosyon ürünü olarak baskılı taşınabilir şarj cihazlarını kullanırlar. Bir promosyon ürününün başarısı; ne kadar sık kullanıldığı ile doğru orantılıdır. Promosyon ürünleriniz, insanlar tarafından düzenli olarak ve başka insanların da göreceği şekilde kullanıldığında markanız için sağladığı fayda artar. Promosyon powerbank de bu anlamda oldukça başarılı bir üründür.

Promosyon taşınabilir şarj cihazı; var olan müşterilerinize, potansiyel müşterilerinize veya çalışanlarınıza hediye etmek için sipariş edilebilir. Promosyon powerbank, halihazırda var olan müşterilere hediye edildiğinde, bu müşterilerin markaya olan bağlılığını artırır ve bu müşteriler sayesinde yeni müşteriler kazanmanıza vesile olur. Fuar, açılış gibi etkinliklerde potansiyel müşterilerinize hediye olarak vereceğiniz promosyon taşınabilir şarj depoları ise markanızın daha fazla kişiye ulaşması ve insanların aklında yer edinmesinde fayda sağlayarak yeni müşteri edinmenize vesile olur. Çalışanlarınıza hediye olarak sipariş verdiğiniz promosyon ürünleri ise çalışanların firmanıza bağlılığını ve motivasyonunu artırarak genel çalışan performansına katkıda bulunur.

Powerbankler; yapıldığı malzeme, şekil ve en önemlisi şarj kapasitesine göre farklı çeşitlere ayrılır. Metal malzeme kullanılarak üretilen taşınabilir şarj cihazları plastik malzeme kullanılarak üretilenlere kıyasla daha sağlam olur. Plastik malzeme kullanılarak üretilenler ise çok daha hafif ve uygun fiyatlı olurlar. Ürünlerin yanında belirtilen 2600 mAh, 5000 mAh, 8000 mAh, 10400 mAh ise cihazın şarj kapasitesini göstermektedir. Bir powerbank telefonu kaç kere şarj eder sorusunu bir örnekle açıklamak gerekirse; ortalama bir akıllı telefonun bataryasının mAh değeri 1500 mAh ile 3000 mAh arasında değişir. Eğer, telefonunuz bataryasının kapasitesi 2500 mAh ise 10400 mAh kapasiteli bir powerbank telefonunuzu ortalama olarak 4 kere şarj edecektir.

Türkiye'nin en büyük online matbaası Bidolubaskı'da promosyon taşınabilir şarj cihazı siparişlerinizi baskılı ve baskısız olarak uygun fiyat ve 6 taksit avantajları ile verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler kapınıza kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Siz de promosyon ürünlerinin gücü ile markanızı bir adım öteye taşımak için siparişinizi hemen online olarak verebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Ürün Özellikleri

  • Ürünlerimizde kullanılan piller dünya standartlarında olup, hepsi garanti kapsamındadır.
  • Cihazlarda kullanılan pillerin normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarjdır. Bu rakam genel standart şarj miktarı olup 1000 şarj üzerine de çıkabilmektedir.
  • Şarj edilen cihazların, kendi orijinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir. Bu sayede sağlıklı ve daha hızlı güç iletişimi sağlanabilmektedir.

Promosyon Powerbank Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Powerbank türünü seçerken mAh (şarj kapasitesi) özelliğini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Özellikle uzun seyahatler de kamp gibi aktivitelerde bulunan bir kitle için kullanılacak olan ürünlerde yüksek 5000 mAh ve üstü ürünleri sipariş etmek kullanıcılarınızın memnuniyetini artıracaktır.
  • Baskılı powerbank siparişlerinizde tasarımınızı ürün sayfalarında bulunan şablonlara göre yapmanız gerekir. Baskı yapılabilecek alanlar ve ölçüler şablon içerisinde belirtilir, burada belirtilenin haricinde yapılan tasarımlarınız onaylanmayacağından baskıya alınmaz.
  • Sipariş ederken seçeceğiniz baskı türü kullanmanız gereken baskı renklerini de belirler. Tasarımınızı hazırlarken baskı rengini de dikkate alarak çalışırsanız baskı ve tasarım arasındaki olası ton farkı ihtimali azalır.
  • Siparişlerinizde en fazla 10 farklı tasarım kullanabilirsiniz. Birden fazla tasarım kullanacağınız durumlarda tasarım yükleme ekranında tüm tasarımları yüklemeniz ve detaylı bilgiyi tasarım notu kısmında belirtmeniz gerekir.