Kurşun Kalem

Promosyon Kurşun Kalem Baskı Hakkında

Promosyon ürünleri var olan müşteriler, potansiyel müşterileri ve çalışanlarınız için hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünlerle firmanıza müşteri sayınızın artması, çalışan performansının artması ve var olan müşterilerin sipariş verme sıklıklarının artması gibi faydalar elde edebilirsiniz. Baskılı kurşun kalem ürünü de firmalar tarafından kullanılan promosyon ürünlerinden biridir. Özellikle yılın belli başlı dönemlerinde ve fuar türü etkinliklerde sıklıkla promosyon ürünleri kullanılır.

Logolu kurşun kalem ürünü hem şık görünümü hem de kullanışlılığı ile oldukça başarılı bir promosyon ürünüdür. Farklı kalite ve çeşitleri ile her bütçe ve kullanıma uygun olan promosyon kurşun kalem ürünlerinden dilediğinizi seçebilir, kolayca sipariş edebilir, markanızı akıllara kazıyabilirsiniz. Logonuzun basılı olduğu bu kurşun kalemleri; etkinliklerde, fuarlarda, mağazalarınızda, ofislerinizde, hediye paketlerinizde, yeni müşteri / çalışan paketlerinizde kullanabilirsiniz.

Siz de markanızın değerine değer katmak ve promosyon ürünleri ile firmanızı büyütmek istiyorsanız, Türkiye’nin en büyük online matbaası Bidolubaskı ile siparişinizi uygun fiyatlarla hemen verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Baskılı Kurşun Kalem Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sipariş edeceğiniz kurşun kalem türüne karar verirken logonuzun ürün üzerinde nasıl duracağını ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Ürünlerin tasarımını hazırlarken ürün sayfalarında bulunan hazır şablonlar üzerinden çalışmalı ve şablon dosyalarının içerisinde yer alan tüm uyarıları dikkate almalısınız.
  • Tasarımda kullanacağınız logonuzun vektörel veya yüksek çözünürlüklü olması gerekir. Aksi taktirde baskı kalitesinde düşüklük yaşanabilir.