Plastik Kalem

Baskılı Promosyon Plastik Kalem Hakkında

Tükenmez kalem hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri. Özellikle iş dünyasında tükenmez kalem her masada fazlasıyla bulunan ve sıkça kullanılan bir üründür. Bu nedenle firmalar müşterilerine ve potansiyel müşterilerine promosyon kalem dağıtma yöntemini sıklıkla kullanırlar. Promosyon plastik kalemin tercih edilmesindeki bir diğer önemli etken ise uygun fiyatlı olmasıdır.

Promosyon tükenmez kalem müşterilerin sıklıkla kullandığı bir ürün olduğu için markanızın sürekli olarak göz önünde olmasını ve dolayısıyla satışlarınızın artmasını sağlar. Promosyon plastik kalem baskı ürünü olarak sıklıkla tercih edilen bir promosyon malzemesidir. Promosyon ürünleri ise marka bilinirliği ve marka imajı açısından büyük katkılar sağlar. Promosyon ürünlerinin en önemli faydaları ise müşterilerle kurulan ilişkinin güçlenmesi ve yeni müşteri kazanmaya katkı sağlamasıdır.

Promosyon plastik kalem siparişinizi Bidolubaskı sayesinde uygun fiyatlarla verebilir, ücretsiz kargo ve online sipariş avantajları ile Bidolubaskı farkını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Promosyon Plastik Tükenmez Kalem Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Promosyon plastik kalem tasarımınızda kullanacağınız logonun yüksek çözünürlükte olmasına özen göstermelisiniz.
  • Mümkünse tasarımınızda iletişim bilgilerinize yer vermelisiniz. Bu sayede müşterileriniz diledikleri zaman size kolayca ulaşabilirler.
  • Tasarımınızı uygun ölçülerde yapmalısın. Tasarımlarınızı yaparken Bidolubaskı hazır promosyon plastik kalem şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.