81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Promosyon Çakmak

Promosyon çakmak siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini ( ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Kredi Kartına 6 Taksit

 

Promosyon Baskılı Çakmak Hakkında

Promosyon çakmaklar özellikle gıda ve hizmet sektöründe hizmet veren restoranlar, cafeler, oteller vb. işletmelerde sıklıkla karşımıza çıkan, hem müşteri memnuniyeti açısından hem de reklam açısından oldukça kullanışlı bir promosyon ürünüdür. Özellikle çakmak taşıyan kişiler, firmaların logolarının basılı olduğu promosyon çakmakları uzun süre kullanırlar ve böylece firmaların reklamlarını yer, zaman, mekan fark etmeksizin yapmış olurlar.

Promosyon baskılı çakmak siparişleriniz için Bidolubaski.com'u tercih edebilirsiniz. Online matbaa hizmeti veren Bidolubaski.com'da farklı kağıt promosyon ürünlerini bulabileceğiniz gibi teklif isteyerek baskılı promosyon çakmak siparişi de verebilirsiniz. Promosyon çakmak fiyatları istediğiniz çakmak özelliklerine göre değişkenlik gösterse de, her özellikteki ürün için en uygun fiyatları bidolubaski.com'da bulabilirsiniz. Dilerseniz taşlı çakmak, dilerseniz kullanımı daha kolay olan manyetolu çakmak tercih edebilirsiniz. Bidolubaskı'dan online olarak sipariş vereceğiniz ürünler, ücretsiz kargo fırsatıyla kapınıza teslim edilir.

Promosyon Logolu Çakmak Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

- Sipariş vereceğiniz ürün özelliklerini kontrol ederek sipariş veriniz.

- Promosyon çakmak tasarımınızda yüksek çözünürlüklü logo, telefon, adres vb. iletişim bilgilerinize yer vermeyi unutmayınız.

- Seçeceğiniz çakmak rengine uygun renklerde tasarım kullanmayı unutmayınız.

- Sipariş verirken tasarım dosyanızı, site üzerinde tasarım yükleme alanına psd, ai ya da pdf formatlarından biri ile yükleyiniz.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)