81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Bayram tatili nedeniyle 20.08.2018 - 26.08.2018 tarihleri arasında üretim ve ürün gönderimi yapılamayacaktır. Siparişlerinizi oluştururken bu tarihlere dikkat etmenizi rica ederiz.

Promosyon Anahtarlık

Promosyon anahtarlık siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini ( ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Kredi Kartına 6 Taksit

 

Promosyon Anahtarlık

Promosyon anahtarlıklar sektör ayırt etmeksizin, her firmanın tercih ettiği promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Firmalar, anahtarlık çeşidine göre tasarımlarında genellikle logo, adres ve iletişim bilgilerine yer verirler. Logo ve iletişim bilgileri yer alan promosyon anahtarlıklar firmaların reklam yapmalarında önemli bir rol oynarlar.

Günlük hayatta anahtarların neredeyse herkes tarafından kullanılıyor olması promosyon anahtarlara aslında ne kadar ihtiyaç duyulduğunu ve kullanılabilecek bir promosyın ürünü olduğunu da açıkça göstermektedir. Bu nedenle firmalar marka bilinirliklerini arttırmak için sadece logo baskılı anahtarlık ile reklamlarını rahatlıkla yapabilirler.

Promosyon anahtarlıkların; metal, plastik, bez, damla etiketli, süngerli gibi oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Online matbaa Bidolubaski.com'da dilediğiniz ürün özelliklerini (malzeme, adet, ebat vb.) teklif formuna yazarak hemen promosyon anahtarlık fiyat teklifi isteyebilir, kısa sürede teklifinize cevap alarak online sipariş verme aşamasına geçebilirsiniz. Bidolubaski.com'dan verdiğiniz siparişleri, 6 taksit fırsatıyla verebilir, en kaliteli ve en hızlı şekilde ücretsiz kargo ile kapınızda teslim alabilirsiniz.

Promosyon Anahtarlık Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Sipariş vermeden önce mutlaka istemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru belirttiğinizden emin olunuz.

- Tasarımınızda, anahtarlık ebatına göre, yüksek çözünürlüklü logo ve iletişim bilgilerine yer veriniz.

- Tasarım dosyanızı psd, ai ve pdf formatlarından birini kullanarak siteye yükleyiniz.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)