KampanyalarBlogİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Sunum ve Planlama

Sunum ve Planlama Ürünleri

İş yerlerinde yapılan toplantıların daha verimli geçmesi açısından kullanılan toplantı odası kadar odada bulunan sunum ve planlama araç ve gereçlerinin de önemi büyüktür. Özellikle anlatım gücünü arttıran yazı tahtaları, bilgilerin saklanmasına ve göz önünde bulunmasına olanak sağlayan mantar panolar en çok tercih edilen sunum ve planlama araçlarıdır.

Göz önünde tutmak istenilen belge ve notları asmanız için raptiyelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede göz hizasında olan notlara kolaylıkla erişebilir her zaman göz önünde tutabilirsiniz. Raptiyelerle birlikte faturalardan acil durum notlarına kadar bir çok önemli belgeyi de kolaylıkla asabilirsiniz. Asılan dokümanın türüne göre kullanılan planlama aracı da farklı olabilir, site üzerinden kullanım alanına göre harita çivisi, raptiye ya da iğne tercih edebilirsiniz.

Hem sunum yaparken etkiyi arttırmak adına hem de önemli dokümanların organizasyon ve sunumu açısından iş yerlerinizde verimliliği arttırmak adına sunum ve planlama araçlarından faydalanabilirsiniz. Sunum ve Planlama araçlarını Bidolubaskı üzerinden kolaylıkla sipariş edebilir, 6 taksit ve ücretsiz kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.