KampanyalarBlogİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Kalemler

Kalemler/ Yazı Gereçleri

Her ne kadar teknoloji ile birlikte gündelik hayatlarımızda yazı yazma alışkanlıklarımız değişse de profesyonel hayat ve özel hayatlarımızda kalemler yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor. Okullarda, ofislerde ve iş yerlerinde her türden ihtiyaca yönelik farklı model ve renklerde kalemleri tekli ve çoklu paketlerde bir araya getirdik.

Dijital dünyada bilgi aktarımında önemli yeri olan CD ve DVD'ler üzerine kolaylıkla yazı yazmanızı sağlayan asetat kalemlerini bir çok farklı renk ve markada listeledik. Önemli noktaların altını çizmeyi kolaylaştıran fosforlu ve keçeli kalemler, kolaylıkla silinip düzeltebilmemize olanak sağlayan kurşun kalemler, resmi evrak ve belgelerden not almaya kadar en önemli işlevleri üstlenen pilot ve tükenmez kalemler yine kalemler kategorimiz altında bir arada sunuluyor.

Kalem alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur alacağınız kalemin ne amaçla kullanılacağı olmalıdır. Her bir kalem türü farklı kullanım alanlarına göre farklı teknoloji ve mürekkep ile donatıldıkları için yanlış kullanımlarda düzeltilmesi zor hatalar ortaya çıkarabilir. Özellikle CD ve DVD gibi yazı yazması zor ve hassas yüzeylerde asetat kalemlerinin tercih edilmesi, resmi evraklarda pilot ve tükenmez kalemler tercih edilmesi belgelerde tahribatın önlenmesine yardımcı olacaktır. Doğru kalemin tercih edilmesinin yanında doğru rengin de seçilmesi çok önemlidir.

Kalem Siparişlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Her bir kalemin ürün özellikleri ve kullanım alanları dikkatli incelenmeli.
  • Satın alınan kalemler yalnızca belirtilen kullanım alanlarında kullanılmalı başka amaçla kullanılmamalıdır.
  • Seçilecek kalem tipinin yanı sıra seçilen kalemin kullanılacağı alana göre renk tercihinin de doğru yapılması önemlidir.