KampanyalarBlogİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Kağıt Ürünleri

Kağıt Ürünleri

Her ölçekte ofislerin, okulların, iş yerlerinin ve evlerin vazgeçilmezi olan kağıt ürünleri birçok farklı kullanım ihtiyacına göre alternatif özellik ve formatlarda kullanılabilmektedir. Kağıt ürünleri kategorimiz altında her tür çıktı almanıza olanak sağlayan fotokopi kağıtları, daha manuel süreçlerde kolayca kopyalama yapmanıza olanak sağlayan karbon kağıtları, her tür yüzeyde kolayca kullanabileceğiniz yapışkanlı not kağıtları ve farklı amaçlarla kullanabileceğiniz renkli fotokopi kağıtlarını bulabilirsiniz.

Her tür yazıcıda sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ekonomik fotokopi kağıtları ile cihazlarınızın ömrünü de uzatabilirsiniz. En optimum kalınlık ve parlaklıkta üretilen fotokopi kağıtlarını gönül rahatlığı ile ofisleriniz, iş yerleriniz, evinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanında farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm üreten renkli fotokopi kağıtları ile de birden çok renk opsiyonundan birini seçebilir ve ihtiyacınıza uygun renklerde çıktılar alabilirsiniz.

Önemli projelerin, toplantıların vazgeçilmezi yapışkanlı not kağıtları ile kolayca not alabilir, farklı renk opsiyonlarından birini seçerek daha fazla fark edilebilir notlar oluşturabilirsiniz. Özellikle post-it marka yapışkanlı not kağıtlarının çok tercih edilmesi, yapışkanlı not kağıtlarının da post-it olarak anılmasına yol açmıştır. Biz de sitemizde hem post-it markalı ürünleri sizlerle buluştururken alternatif marka yapışkanlı not kağıtlarına da yer veriyoruz.

Kağıt Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kağıt ürünleri alışverişinizi yaparken kullanacağınız yazıcı, fotokopi makinesi ya da farklı cihazlarınızın ihtiyaçlarına uygun boyutta tercih yapmaya özen gösteriniz.
  • Her bir kategoride farklı markalarda benzer ürünler arasında tercih yaparken ihtiyacınıza en uygun marka ve ürünü seçerken mutlaka ürün özelliklerini göz önünde bulundurunuz.
  • Kağıt ürünleri kategorisinden yapacağınız alışverişlerinizde ertesi gün ücretsiz kargo ve 6 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.