81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Mıknatıslı Kitap Ayracı

Mıknatıslı kitap ayracı siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini ( ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Kredi Kartına 6 Taksit

 

Mıknatıslı Kitap Ayracı

Kitap ayraçları her ne kadar kitap okumayı seven insanların tercih ettiği bir ürün olsa da son yıllarda kitap ayraçlarını hem promosyon hem de hediye amaçlı kullanan firmalar oldukça fazla. Çeşitli etkinliklerde reklam ve promosyon amaçlı dağıtılırken aynı zamanda kına, nişan, düğün gibi organizasyonlarda hediye olarak dağıtılmaktadır.

Kitap ayracını reklam ve promosyon ürünü olarak kullanan firmalar genellikle logo, adres ve iletişim bilgilerini kitap ayracına baskı yaptırarak reklamlarını yaparlar. Baskılı kitap ayraçları oldukça kullanışlı bir promosyon ürünü olduğundan dolayı müşteriler tarafından sıklıkla kullanılırlar ve kullanıldıkça marka bilinirliğinin artmasına katkı sağlarlar.

Kitap ayraçlarının farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Düz kesim kağıt kitap ayraçları varken, kullanımı daha pratik olan mıknatıslı kitap ayraçları da bulunmaktadır. Mıknatıslı kitap ayraçlarının tek kırımlı, katlanabilir bir mekanizması bulunur. Mıknatısların çekim gücünden dolayı ayırmak istediğiniz sayfaların, diğer sayfalardan ayrılması oldukça kolay olabilmektedir. Promosyon mıknatıslı kitap ayracı tasarımlarınızda, bir yüzde reklamınızı yaparken diğer yüzde de eğlenceli, yaratıcı tasarımlar kullanabilirsiniz.

Bidolubaski.com'da ister düz kesim isterseniz de mıknatıslı kitap ayracı bastırabilirsiniz. Sipariş vermeniz için tek yapmanız gereken ürünü sepete atmak ve tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak siparişi tamamlamaktır. Bidolubaski.com ücretsiz kargo ile siparişinizi kapınıza teslim eder.

Mıknatıslı Kitap Ayracı Bastırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Mıknatıslı kitap ayracı siparişi vermeden önce, ebat, kağıt, baskı rengi vb. özelliklere karar vermeniz gerekmektedir.

- Baskılı mıknatıslı kitap ayracını promosyon ürünü olarak kullanacaksanız, tasarımınızda mutlaka logo, adres ve iletişim bilgilerine yer vermelisiniz.

- Tasarımınızın düzgün şekilde basılabilmesi için ürün ebatlarına uygun yüksek çözünürlüklü tasarımlar göndermeye dikkat edin.

- Tasarımınızı bidolubaski.com'a yüklerken dosya formatının psd, ai ya da pdf formatlarından birinde olduğundan emin olunuz.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)