Makbuz-Form-Rulolar

Makbuz-Form-Rulolar

Her türden işletmenin çalışma hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı en temel ürünler arasında şüphesiz makbuz, form, rulo gibi ürünleri gösterebiliriz. Özellikle kredi kartı penetrasyonunun yüksek olduğu ülkemizde pos cihazları neredeyse her işletmenin vazgeçilmezi durumunda. Bu nedenle  işletmeler düzenli olarak pos cihazlarında kullanabilecekleri uygun fiyatlı rulo ihtiyacı duyarlar. Bunun yanı sıra birçok işletme yine çeşitli makbuzları da gündelik hayatlarında kullanırlar, bunlar arasında tahsilat makbuzu, tediye makbuzu ve para makbuzu gösterilebilir.

Kantar fişleri yine büyük ölçekli işletmelerin daha çok tercih ettiği önemli bir üründür, özellikle farklı belge ve form çıklarında oldukça kullanışlı olan bu ürünün iyi kalitede üretiliyor olması kullanıldığı makinenin de ömrüne katkı sağlar. İki farklı boyutta olan kantar fişi sitemizde 5.5 inç (13.9x17 cm) veya 6 inç (15.2x17 cm) olarak satışa sunulmaktadır. Bu kağıtlar ayrıca otokopi özelliğine sahiptir ve aldığınız çıktının otomatik olarak kopyasına da sahip olursunuz. Bu ürünün yanında numaralı sürekli formu da sürekli alınan çıktılar için kolaylık sağlayan bir diğer üründür.

Ofis ve iş yerlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak tüm baskılı ürünleri 6 taksit, ücretsiz kargo ve iade garantisi ile bidolubaski.com' dan alabilir, tüm baskılı ürün ihtiyaçlarınızı kolay ve rahat bir şekilde oturduğunuz yerden çözebilirsiniz.