81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Lensli Magnet

Promosyon Lensli Magnet Baskı

Lensli Magnet Baskı Hakkında

Magnet pek çok farklı sektördeki firma tarafından kullanılan reklam bir ürünüdür. Bu nedenle de firmalar kendilerini diğer magnet kullanan rakiplerinin önüne çıkarmak için çeşitli yöntemler deniyorlar. Bu yöntemlerin dışında dikkat çekici tasarımlara yönelmek geliyor. Tamamen farklı tasarım dendiğinde de lensli magnet ürünü pek çok işletme için ihtiyaç duyulan farklılığı kolaylıkla yaratabiliyor.

Evde ya da ofiste beyaz eşyaların üzerinin magnetlerle dolu olduğu görüntüyü kolayca göz önüne getirebilirsiniz. İnsanlar acıktıklarında, su söylemek istediklerinde direkt olarak magnetlerin olduğu bu bölüme giderek kararlarını verirler. Bu noktada da dikkat çekici olan magnetler kendilerini ön plana çıkarırlar. Lensli magnet sağladığı şık ve dikkat çekici görüntü ile size ihtiyaç duyduğunuz farklılığı vererek satışlarınızı artırmanıza yardım edecektir.

Siz de tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi lensli magnet baskı ihtiyaçlarınızda da siparişlerinizi Bidolubaski.com ile online olarak kolayca verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra ürünleriniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Hadi siz de hemen lensli magnet baskı siparişinizi Bidolubaski.com ile verin, markanızı rakiplerinizin bir adım önüne geçirin!

Lensli Magnet Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızı yaparken lens selefon kullanıldığında nasıl görüneceğini göz önünde bulundurmanızda fayda var.
  • Lensli magnet tasarımınızda adres ve telefon bilgilerinize yer vermeyi ihmal etmemelisiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamalısınız. Tasarımınızı hazırlarken Bidolubaskı hazır ücretsiz lensli magnet şablonlarını kullanabilirsiniz.
Baskı
4 Renk CMYK Baskı
Magnet
40 Mikron
Selefon
Lens Selefon
PriceAdetKdv Türü
119 TL+KDV
97,58 TL+KDV
500 adet18
139 TL+KDV
113,98 TL+KDV
1000 adet18
249 TL+KDV
204,18 TL+KDV
2000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

10 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü