Kurumsal Ürünler

Kurumsal Baskı Ürünleri Hakkında

Her ölçekteki firmanın Rulo, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt gibi belli başlı baskı ihtiyaçları vardır. Bu kurumsal baskı ihtiyaçları firmanın bulunduğu sektöre ve pazarlama stratejisine göre değişiklik gösterebilir. Firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat, yüksek kalite ve kolaylıktır. Bidolubaskı, kurulduğu ilk günden beri bu kaygıları göz önüne alarak firmalara yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla ve kolaylıkla satın alma imkanı sunuyor. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar ücretsiz olarak gönderilir.

Kurumsal baskı ürünleri, firmaların markalarını öne çıkarmaları ve diğer firmalara karşı olan görünümlerini iyileştirmeleri açısından oldukça kritiktir. Örneğin, kartviziti iyi tasarlanmış ve kaliteli kağıt kullanarak basılmış bir firmanın yetkilisi, ilk defa görüştüğü başka bir firmanın yetkilisi üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakabilir. Bu da firmaların piyasada sağladığı güvende ve duruşta fayda sağlayarak firmanın değerine değer katar.

Birçok firma düzenli aralıklarla baskı ürünü siparişi için matbaa süreçleri ile uğraşmak zorunda kalır. Bu süreçler tercih edilecek matbaaya göre oldukça zor veya maliyetli bir hal alabilir. Türkiye’nin en büyük online matbaası Bidolubaskı sayesinde ise siparişlerinizi uygun fiyatlarla online olarak verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde adresinize kadar ücretsiz olarak gelen ürünler ve e-fatura kolaylığı sayesinde minimum uğraşla en iyi imkanlara ulaşmış olursunuz.

Firmaların – çoğunluğu düzenli olmakla beraber – sıklıkla satın aldığı bazı baskı ürünleri ise şöyle; Kartvizit, Antetli Kağıt, Rulo, Diplomat Zarfı, Kaşe, Torba Zarf, Cepli Dosya, Kağıt Dosya ve Katalog. Bu ürünlerin yanı sıra sitemizde bulunan yüzlerce baskı ürünü de firmaların baskı ihtiyaçları için uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Siz de firmanız için ihtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerini hemen sipariş edin, online matbaanın kolay ve uygun fiyatlı dünyasının keyfini çıkarmaya başlayın!