81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Klasör

Özel Baskılı Klasör

Klasör Baskı Hakkında

Klasör firmaların dosyalarını toplu halde muhafaza etmesini ve bir düzen içerisinde saklamasını sağlayan bir üründür. Baskılı klasör ise firmaların marka değeri yaratmasına oldukça önemli bir katkı yapmaktadır. Bu nedenle de markalar şirket içerisindeki işleyişlerinde logolarının basılı olduğu klasörleri kullanırlar.

Klasör ürününde sadece dış yüzeye ya da iç-dış yüzeye birlikte baskı yapılabilir. Bu baskı kararı tasarıma göre belirlenerek sipariş verilir ve ürün bu doğrultuda basılarak teslimata hazır hale getirilir. Yine klasörün sırt genişliği ve kilit mekanizmasının türü de istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilebilir. Klasör ürünü 2mm Avrupa Kappa Mukavva üzerine 170 gr kuşe sıvama ile hazırlanır ve 4 +0 Renk CMYK ile baskı yapılır.

Firmaların klasör baskı siparişlerinde süreç ise oldukça hızlı ve kolay şekilde işler. Site üzerinden online olarak siparişi oluşturduktan sonra tasarımı yüklemeniz ve ödemenizi yapmanızın ardından ürünleriniz hızlı bir şekilde hazırlanarak adresinize kadar ücretsiz kargı avantajı ile gönderilir. Siz de markanızın değerine değer katmak için klasör siparişinizi bidolubaski.com ile hemen verebilirsiniz.

Klasör Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Tasarımınızı hazırlarken markanızla ilgili hangi bilgilere yer vereceğinize karar vermelisiniz. Örneği, iletişim bilgileri ve sosyal medya kanalları gibi bilgilere tasarımınızda yer verebilirsiniz.
  • Sırt genişliği, kilit mekanizması, baskı yüzeyi ve kısmi lak opsiyonlarını seçerken tasarımınızı ve kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Siparişiniz için yükleyeceğiniz tasarımın baskıya uygun formatta hazırlanması gerekmektedir. Tasarımınızı hazırlarken hazır klasör şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Kağıt
170 gr Kuşe Sıvamalı 2mm Avrupa Kappa Mukavva
Kapalı Ebat
26x32 cm
Laminasyon
Mat Selefon
Baskı
4+0 Renk CMYK
PriceAdetKdv Türü
1390 TL+KDV
50 adet18
1590 TL+KDV
100 adet18
2990 TL+KDV
250 adet18
3490 TL+KDV
500 adet18
5390 TL+KDV
1000 adet18
9990 TL+KDV
2000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

6 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü