450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Özel Kesim Kartvizit

Özel Kesim Kartvizit Baskı
Özel Kesim Kartvizit siparişi vermek için yandaki teklif formuna istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, kağıt, malzeme, adet vb.) eksiksiz olarak yazınız.
Kargo Taksit
Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

 

Özel Kesim Kartvizit Baskı

Kartvizit iş dünyasında tanışmanın anahtarıdır. İz bırakmanın, akılda kalmanın yolu ise dikkat çekicilikten geçer. Görsel olarak fark yaratacak dokunuşlar, sıra dışı tasarımlar size puan kazandırır. Özel kesim kartvizit ilk tanışma anından itibaren akılda kalmayı, onlarca kartvizit arasında öne çıkmayı sağlar. Özel kesim kartvizit tasarımı, baskı ve kesimiyle dikkat çeker.

Özel kesim kartvizit baskı fiyatları, klasik kartvizit baskı fiyatlarına oranla biraz daha fazladır. Ancak yaratacağı etki ile aradaki farkı lehinize çevirir. Özel kesim kartvizit basımı fiyatları da baskının yapılacağı kağıda ve adet sayısına göre değişir. Kartvizit basımı özen isteyen bir iştir.  Matbaa teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip eden Bidolubaski.com, özel kesim kartvizit baskısını uygun fiyata, kaliteli bir şekilde yapmanın en kolay yoludur. Online matbaa Bidolubaski.com'da özel kesim kartvizit baskı ya da düz kesim standart kartvizit baskı siparişinizi bilgisayarın başından kalkmadan verebilirsiniz. Tasarımınızı bidolubaski.com'a yükleyin, ödemenizi dilediğiniz vadede yapın ve arkanıza yaslanın. Özel kesim kartvizitleriniz ücretsiz kargo hizmeti ile kapınıza kadar gönderilir.

Özel Kesim Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

- Kartvizit tasarımını yaptırmadan önce özel kesim kartvizit örneklerine göz atmak size fikir verir

- Kartvizitinizde logonuzun, iletişim bilgilerinizin, sosyal medya hesap bilgilerinizin  doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.

- İsminizin sol üst köşede, unvanınızın ise hemen altında sade bir şekilde yer aldığına emin olun.

- Kartvizit tasarımının baskısının kaliteli olması için mutlaka  yüksek çözünürlüklü logo kullanın.

Bir dosya yukleyin (PDF, PNG, JPG veya DOC - En fazla 50 MB)