81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Lensli Kartvizit

Lensli Kartvizit

Lensli Kartvizit Hakkında

Özensiz olarak tasarlanan kartvizitlerin çoğu daha ilk günden çöp kutusuna gider ve verilen kişilerde kalıcı olmazlar. Diğer taraftan lensli kartvizit akılda kalıcı ve şık görünümü ile insanların yanı başlarında yerini alır. Bu da sizi müşterilerinizin ya da iş ortaklarınızın gözünde yükselterek, firma başarınıza katkı sağlar.

Kartvizitlerin hem elde hem de akılda kalıcı olması oldukça önemlidir. Bu nedenle de lensli kartvizit size ihtiyacınız olan ilgiyi elde etmenizde önemli katkı sağlayacaktır. Lensli kartvizitler 5x8 cm boyutunda ve 250 gram Amerikan Bristol kağıt kullanılarak basılır. Ayrıca dikkat çekici bir hal alması için lens selefon uygulanarak işlem tamamlanır.

Siz de iş dünyasında, akıllarda kalıcı bir konum elde etmek için hemen lensli kartvizit siparişi verebilirsiniz. Bidolubaski.com ile internet üzerinden vereceğiniz siparişleriniz en kısa sürede basılarak kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim edilir. Siz de en uygun fiyatlar için matbaa matbaa dolaşmayın, Bidolubaski.com ile kolay ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarın.

Lensli Kartvizit Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Lensli kartvizit tasarımınızı yaparken, lensli selefona uygun bir tasarım hazırladığınızdan emin olmalısınız.
  • Tasarımınızı hazırlarken telefon ve internet sitesi gibi faydalı bilgilerin hepsine yer verdiğinizden emin olmalısınız.
  • Tasarımınızı baskıya uygun şekilde hazırladığınızdan emin olmalısınız. Tasarım hazırlama sürecinde Bidolubaskı ücretsiz hazır lensli kartvizit şablonlarını kullanabilirsiniz.
Baskı
CMYK Baskı
Selefon
Tek Yüz Lens Selefon
PriceAdetKdv Türü
69 TL+KDV
56,58 TL+KDV
500 adet18
79 TL+KDV
64,78 TL+KDV
1.000 adet18
149 TL+KDV
122,18 TL+KDV
2.000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

10 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü