81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Kağıt Dosya

Kağıt Dosya Baskı

Benzer Ürünler

Kağıt Dosya Hakkında

Dosyalar kurumsal hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Önemli evrakların depolanmasının yanı sıra, bir iş anlaşmasında ya da bir ürün tanıtımında kullanacağınız baskılı kağıt dosyalar en iyi reklam araçlarından biri olabilmektedir. Bir şirketin, üzerinde şirket logo ve bilgilerinin yer aldığı bir baskılı dosya ürününe sahip olması aslında o firmanın profesyonelliğinin bir parçasıdır, karşı tarafa da güven duygusu verir.

Online organize matbaa kalitesiyle hizmet veren Bidolubaskı'da tüm kurumsal ürünlerin baskısını yaptırabileceğiniz gibi kağıt dosya baskı ürünü de yaptırabilirsiniz. Kağıt dosya fiyatları seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Bidolubaskı'da kağıt olarak 250 gr. ya da 350 gr. Amerikan Bristol kağıt seçenekleri vardır, ebat olarak ise a4 ve a5 dosya baskısı ebatlarından birini tercih edebilirsiniz. Kağıt dosya tasarımınızı siteye yükleyerek online sipariş verebilir ve siparişinizi ücretsiz kargo fırsatıyla teslim alabilirsiniz. Buradaki dosya ürünü cepsiz şekildedir eğer cepli kağıt dosya şeklinde sipariş vermek isterseniz cepli dosya ürününe buradan göz atabilirsiniz.

Kağıt dosya bastırmadan önce nelere dikkat edilmeli?

-Kağıt dosya üzerinde mutlaka logo, adres, telefon gibi şirket bilgilerine yer verin.

Kağıt dosya baskısını sadece dış yüzey ya da iç-dış yüzey şeklinde bastırmayı tercih edebilirsiniz. Tasarım dosyanızı siteye yüklerken, tasarımınızın bu özelliğe göre hazırlandığından emin olmalısınız.

- Tasarımınızı logo renklerinize uygun şekilde oluşturmanız markanızın algısını arttıracaktır. Fakat renk kullanacaksınız diye abartıya kaçmayın, sade olmayı tercih edin.

Kırım
Tek Kırım (Katlamalı)
Baskı
4 Renk Baskılı (CMYK)
Kesim
Düz Kesim
PriceAdetKdv Türü
95 TL+KDV
100 adet18
179 TL+KDV
250 adet18
263 TL+KDV
500 adet18
359 TL+KDV
1000 adet18
Kargo ÜcretsizKDV Dahil: TL

Baskılarım ne zaman elimde olur?

Ücretsiz Doküman Kontrolü Üretim Süreci Ücretsiz Kargo
24 Saat İçinde
Detaylı Bilgi
Ücretsiz tasarım dökümanı kontrolü sürecini nasıl kısaltırım?

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızın elinize daha hızlı ulaşması için hazır baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Hazır baskı şablonları için tıklayın.

3 İş Günü İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü