65.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|Cumartesi 09:00 - 12:00 | İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

Hastane Dosyası

Hastane Dosyası

Hastane Dosyası Hakkında

 Tüm iletişim materyallerinizi bir arada tutmanıza fayda sağlayan ve aynı zamanda günlük kullanımda da sıklıkla başvurulan bir araç olan dosyalar, her iş yerinin vazgeçilmez ofis malzemeleri arasındadır. Dosya baskı tasarımlarınızın üzerinde yer verdiğiniz kurumsal logonuz sayesinde dosyanızla birlikte çok fazla kişiye ulaşma imkanı elde edersiniz.

Dosyalar, iletişim materyallerinizin hepsini bir arada taşıyabilme ve çalışanlarınızın düzenli kullanıp potansiyel müşterilerinizle firmanızı tanıştırmasının yanında, firmanızın kurumsal imajına da olumlu etki sağlar. Bidolubaski.com’un organize matbaa kalitesiyle basılan dosyalarınız estetik görünümüyle profesyonel kimliğinize artı değer sağlar.

Kurumsal firmalara yönelik dosyaların yanında, hastanelerin rutin işlemlerinde sıklıkla kullanmakta olduğu hasta takip dosyaları da en çok ihtiyaç duyulan çalışma araçlarından biridir. Bidolubaski.com,hastane dosyası baskı hizmeti de vermektedir. 300 gr pembe dosyalık karton, özel kesim ve dosya telli olarak bir tık ötenizde.

Online matbaa hizmeti veren bidolubaski.com üzerinden hastane dosyası siparişinizi oluşturmak için, baskıya hazır olan tasarımlarınızı bize iletmeniz yeterli. Online dosya siparişinizi verirken ekonomik, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan matbaa hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bu.  

Kağıt
300 gr. Pembe Dosyalık Karton
Ebat
36,5x74 cm
Renk Sayısı
1+1 Renk CMYK
Ofset Kırım
Yok
Ofset Kesim
Özel Kesim, Yapıştırma,Dosya Teli
Laminasyon
Yok
Baskı Tarafı
Ön-Arka
Baskı
Baskılı
PriceAdet
3389,83 TL+KDV
2000 adet
Üretim Süresi Kargo Taksit
4 İş Günü Ücretsiz Vade Farksız 6 Taksit

pix