KAMPANYALARBLOGİletişim Hafta içi 09:00 - 18:00 İletişim 0216 706 0 232

Enflasyonla Mücadele Baskı Ürünleri

Enflasyonla Mücadele Baskı Ürünleri
Afiş/Poster - Enflasyonla Mücadele
1 adet
7,00 ₺+KDV
Ayaklı Poster Stand Panosu - Enflasyonla Mücadele
1 adet
478,00 ₺+KDV
Ayaklı Reklam Panosu - Enflasyonla Mücadele
1 adet
43,00 ₺+KDV
Branda - Enflasyonla Mücadele
1 adet
21,00 ₺+KDV
Dönkart - Enflasyonla Mücadele
1 adet
27,00 ₺+KDV
El İlanı - Enflasyonla Mücadele
250 adet
32,00 ₺+KDV
Foreks - Enflasyonla Mücadele
1 adet
41,00 ₺+KDV
Kaldırım/Park Dubası - Enflasyonla Mücadele
1 adet
68,00 ₺+KDV
Kırlangıç Bayrak - Enflasyonla Mücadele
3 adet
104,00 ₺+KDV
Kupon - Enflasyonla Mücadele
250 adet
26,00 ₺+KDV
Kuşe Sticker/Etiket - Enflasyonla Mücadele
500 adet
37,00 ₺+KDV
Roll Up Banner - Enflasyonla Mücadele
1 adet
71,00 ₺+KDV
Su Depolu Yaylı Pano - Enflasyonla Mücadele
1 adet
657,00 ₺+KDV
Ürün Etiketi - Enflasyonla Mücadele
500 adet
28,00 ₺+KDV
X Banner - Enflasyonla Mücadele
1 adet
150,00 ₺+KDV
Yelken Bayrak - Enflasyonla Mücadele
1 adet
60,00 ₺+KDV

Enflasyonla Mücadele Baskı Ürünleri Hakkında

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın enflasyonla mücadele çağrısının ardından firmalar %10’dan başlayan oranlarla indirimler yapmaya başladılar. Firmalar, bu indirimleri gerek iç mekanlarda gerekse de dış mekanlarda çeşitli baskı ürünleri ile müşterilerine göstererek ülke ekonomisine destek olacaklar. Böylece enflasyondaki artışın önüne geçmek için katkı yapacak olan bu firmalar hem rakiplerine kıyasla çok daha uygun fiyatlarla ürünlerini satacak hem de halkın nezdinde çok daha sevilen bir marka haline gelecekler. Bu çalışma kapsamında ise bakanlık tarafından açıklanan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Logosu" kullanılacak.

Enflasyonla mücadele için kullanılacak olan ürünlerin hazır tasarımları bakanlık tarafından kurulan enflasyonlamucadele.org.tr sitesinde duyuruldu. Paylaşılan bu tasarımlar kapsamında biz de Bidolubaskı olarak hazır tasarımlı olarak ürünlerimizi firmalara kolaylık olması açısından oluşturduk. Bu hazır tasarımlı enflasyonla mücadele baskı ürünlerinin yanı sıra yapılan çağrıya da uyarak bu ürünlerde yıl sonuna kadar %10 oranında bir indirim de yaptık. Türkiye’nin en büyük online matbaası Bidolubaskı olarak, firmaların baskı ihtiyaçlarında Türk iş dünyasının ve dolayısıyla Türk halkının yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Enflasyonla Mücadele Etiketi Baskı

Enflasyonla mücadele çağrısına kulak veren ve ürünlerinde %10’dan başlayan indirimler uygulayan firmalar bu indirimlerini müşterilerine duyurmak için çeşitli baskı ürünleri kullanacaklar. Bu ürünlerden biri de enflasyonla mücadele etiketi. Bu etiketler mağazaların kapılarında, raflarda, ürünlerin üzerinde ve dış mekanlarda kullanılabilecek.

Enflasyonla Mücadele Afiş Baskı

Enflasyonla mücadele için ürünlerinde indirim yapacak olan firmalar bu indirimleri hem mağaza içerisinde hem de dış mekanlarda duyurmak için Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın duyurmuş olduğu afiş ve posterlerle yapacaklar. Bu posterler mağaza vitrinlerinde, mağaza içerisinde ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Enflasyonla Mücadele Ürün Etiketi

Perakende satış yapan mağazalar indirim uyguladıkları ürünler için bu özel etiketlerden bastırarak yaptıkları indirimi müşterilerine gösterebilirler. Enflasyonla mücadele etiketi ürünü giyim başta olmak üzere ürün etiketinin kullanıldığı tüm sektör ve mağazalarda kullanılabilir.

Enflasyonla Mücadele Roll-Up Baskı

Roll-up ürünü enflasyonla mücadele etmek için indirim yapan firmaların özellikle mağaza içerisinde ve mağaza önünde bu durumu duyurmak için tercih edecekleri bir baskı ürünüdür. Roll-up baskı ile markanızın müşterilerinizin gözündeki saygınlığını ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Diğer Enflasyonla Mücadele Ürünleri

Bakanlığın enflasyonla mücadele kapsamında duyurduğu ve tasarımlarını paylaştığı ürünler ürün etiketi, sticker, afiş / poster ve roll-up. Bu ürünlerin dışında da kullanılabilecek diğer baskı ürünlerini de firmalar için bu sayfa altında listeledik; Kupon, Ayaklı Reklam Panosu, X Banner Baskı, Foreks Baskı Su Depolu Yaylı Pano, Ayaklı Stand Panosu, Kaldırım Dubası, Branda, Dönkart, Yelken Bayrak, Kırlangıç Bayrak ve El İlanı.

Enflasyonla Mücadele Ürün Tasarımları

Enflasyonla mücadele ürünlerinde kullanılacak olan tasarımlar enflasyonlamucadele.org.tr sitesinde firma logolarına yer verilmeyecek şekilde hazırlandığından ötürü bu ürünlerde logo alanı bulunmamaktadır. Eğer tasarımda logonuza yer vermek isterseniz ürünün hazır şablonunu ürün sayfasından indirerek değiştirip sipariş aşamasında yükleyebilirsiniz. Ayrıca tasarım yükleme alanına sadece logonuzu ve tasarım notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Yerli Üretim Logosu Etiketi

Yine Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın yaptığı açıklama ile Türkiye’de üretilen ürünler için kullanılması zorunlu hale gelen Yerli Üretim Logosu için firmalar yerli üretim logosu etiketi baskı tercih ediyorlar. Yerli üretim için kullanılması gereken tasarım da yine bakanlık tarafında açıklanmış, kırmızı ve siyah renklerdeki logoların kullanılabileceği belirtilmiştir. Yerli üretim logosu etiketi ürününü de Bidolubaskı ile %10 indirimli olarak sipariş verebilir, ücretsiz kargo ile adresinize teslim alabilirsiniz.