Defterler / Ajandalar

Defter ve Ajanda Baskı Hakkında

Ajanda yıllardır firmalar tarafından sıklıkla kullanılan promosyon ürünlerindendir. Özellikle de yeni yıl dönemlerinde promosyon ajanda basımı ve dağıtımı hız kazanır. Ajanda uzun süreler insanların elinde kullanılmaya devam edeceği için pazarlama aracı olarak çok faydalı ürünlerdir. Son zamanlarda birçok firma yılın her döneminde promosyon olarak logolu ve tarihsiz ajanda dağıtımı yapmaktadır.

Tarihsiz defter kullanım süresinin daha uzun süre olması ve her dönem dağıtılabilmesi ile oldukça cazip bir ürün. Tarihsiz ajandaların tercihe göre değişebilecek boyutları bulunmaktadır; 9x14cm Ajanda, 17x21cm Ajanda, 13x21cm Ajanda. Bu boyut seçenekleri dışında ajandalar baskılı ve baskısız olarak da iki ayrı şekilde temin edilebilir. Baskılı ajanda ürünlerinde ön-arka veya sadece ön şeklinde baskı yaptırabilirsiniz. Ürünlere sıcak baskı yani gofre baskı uygulanır. Gofre baskı sayesinde ajanda baskılarınız çok daha kalıcı olur ve daha güzel görünür.

Uygun fiyat ile tarihsiz ajanda siparişi vermek ise Bidolubaskı ile çok kolay. Siparişinizi dakikalar içerisinde oluşturarak, ardından tasarımınızı yükleyin ve ürünlerinizi kapınıza kadar ücretsiz kargo avantajı ile getirelim. Siz de matbaa matbaa dolaşmaktansa, gelin ajanda siparişinizi Bidolubaskı'dan verin!

Defter ve Ajanda Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızda kullanacağınız logonun vektörel olması gerekmektedir.
  • Ajanda baskı esnasında sıcak(gofre) baskı kullanılacaktır.
  • Tarihsiz ajandalarda renksiz baskı yapılmaktadır. Bu nedenle ajanda tasarımınızda sadece siyah renk çalışmalısınız.
  • Ajanda tasarımınızı yaparken taşma payları ve genel tasarım için doğru ölçüleri kullanmalısınız. Bu nedenle Bidolubaskı hazır ajanda şablonlarını kullanabilirsiniz.