Bloknotlar

Promosyon Bloknot Baskı Hakkında

Bloknotlar evde, iş yerinde, okulda ya da günlük hayatın her anında, her an ihtiyaç duyulabilecek ve asla geçerliliğini yitirmeyen kırtasiye ürünleridir. Eğer markanızın adının hafızalara kazınmasını isterseniz hem öğrencilerin hem de çalışanların ellerinden düşürmedikleri bloknotlarla bunu sağlayabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek de oldukça kolay. Bidolubaski.com’a tıklayıp, bloknot fiyatlarını görebilir ve üzerinde bulunmasını istediğiniz detayları yazarak, siparişinizi verebilirsiniz. En az 5 iş günü içinde, promosyonlu bloknotlarınız adresinize teslim edilecektir.

Sayfaları aşağıdan yukarı doğru kaldırarak kullanılan bloknotlar, ev kadınları için yemek tarifi defteri, öğrenciler için derslerdeki önemli notları bir arada tutabilecekleri bir defter ve iş hayatında da tüm çalışanların rahatça kullanabileceği bir not defteri olarak her yerde işe yarayabiliyor. Ajandadan daha pratik ve daha kullanışlı olan bloknotları, online matbaa ile bastırmak, hem hızlı hem de kolay bir çözüm olacaktır. Tüm sektör ve alanlara uygun bir renk ve tasarım seçtikten sonra, tereddüt etmeniz için hiçbir sebep kalmıyor.

Online matbaa kalitesinde, geleneksel matbaa anlayışından çıkmadan baskı yapan Bidolubaski.com, “Yeni nesil matbaacılık” sloganıyla, en gelişmiş teknolojileri kullanıyor. Promosyonlu bloknot siparişlerinizi sisteme girdiğiniz an, profesyonel ekibi tüm detayları kontrol ettikten sonra baskıya başlıyor. Markanızın adını duyurmak, insanlara ulaşmak ve hafızalarda kalmak için bastıracağınız bloknotlarda yazacak olan detaylara iyi karar vermeniz gerekiyor. Bidolubaski.com sistemine ekleyeceğiniz tasarımda belirttiğiniz detaylar, aynı şekilde bloknotlara uygulanacaktır.

Bloknot Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Firmanızın hangi bilgilerinin bloknotta yer alacağına dikkat etmeli, mutlaka iletişim bilgilerine yer vermelisiniz.
  • Bloknotları en kullanışlı boyutlarda seçmeye özen gösterin. Fazla büyük veya küçük tercihleriniz, beklediğiniz etkiyi yaratmayabilir.
  • Kapaktaki tasarımın, her ortamda kullanılabilir bir çizgide olmasına özen gösterin. Kullanışlı olabilmesi için hem toplantılarda hem okulda hem de ofis masasında şık durması gerekiyor.