81 ilde 75.000+ Müşteri | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

İş Ortağı Programı’na Yapılan Bazı Başvurular Neden Reddedilir?

İş Ortağı Programı’na Yapılan Bazı Başvurular Neden Reddedilir?

İş Ortağı Programı, Bidolubaski.com tarafından Grafiker, Matbaa, Copy Center, Ajans ve Kırtasiyeler gibi sürekli baskı ihtiyacı olan sektörler için başlatılan bir programdır. Bu program çerçevesinde iş ortaklarımız Bidolubaski.com üzerinden yaptıkları alışverişlerinde sürekli olarak indirimli fiyatlarla sipariş verirler. Ayrıca özel müşteri temsilcisi ve uzman grafiker kontrolü gibi avantajlar da program üyelerine özel olarak sunulur. 

İş Ortağı Programı ile müşteriler baskı siparişlerinde %40’a varan indirimlerden sürekli olarak faydalanırlar. Doğal olarak da her müşteri bu program içerisinde yer almak ve bu avantajlardan yararlanmak istiyor. Ancak, bu indirimli fiyatların ve ek iş gücü gerektiren avantajların tüm müşterilere sağlanması tabii ki mümkün değil. Bunun en temel sebebi ise zaten halihazırda Bidolubaski.com üzerinde gördüğünüz fiyatların diğer matbaalara kıyasla en avantajlı fiyatlar olmasıdır. Bidolubaski.com olarak kendimize görev olarak atfettiğimiz en önemli maddelerin başında; kullanıcılarımıza en kaliteli baskı hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak var. Bu nedenle de tüm kullanıcılarımıza, sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığı olan en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda, İş Ortağı Programı’nda yer almayan kullanıcılarımız da diğer matbaalara kıyasla; hem daha iyi bir baskı hizmetini, hem de daha uygun fiyatları Bidolubaski.com’da bulabilirler.

İş Ortağı Programı’nda İndirimler Nasıl Sağlanır?

Bidolubaskı İş Ortağı Programı kapsamında sürekli olarak baskı ihtiyacı olan ve aracı (tekrar satıcı) konumunda olan müşterilere %40’a varan indirimler sağlanır. Bu program kapsamında bu indirimlerden faydalanması uygun görülen müşterilerimizin Bidolubaski.com üzerinden düzenli olarak ve belli tutarların üzerinde sipariş vermesi beklenir. Bu koşulları yerine getiremeyecek olan veya aracı (tekrar satıcı) pozisyonunda olmayan müşteriler bu programa kabul edilmez. Bu program içerisinde yer alan müşterilerimizin sipariş adetleri ve tutarları daha yüksek olduğundan ötürü baskı ürünlerini Bidolubaski.com ile daha uygun fiyatlara satın alabilirler.

Organize matbaa sisteminin en önemli özelliği; baskı adetlerinin arttıkça, baskı maliyetlerinin azalmasıdır. Bu nedenle de, sürekli ve yüksek adetlerde sipariş veren, aynı zamanda da tekrar satıcı(reseller) pozisyonunda olan müşterilerimiz indirimli fiyatlarla siparişlerini verebilirler. Ayrıca bu koşulları sağlayamayan ancak yüksek adetlerde siparişler veren müşterilerimiz de baskı adetleri arttıkça site üzerinde daha avantajlı hale gelen fiyatlar ile yine Bidolubaski.com’un uygun fiyatlı dünyasından yararlanabilirler.

İş Ortağı Olamasanız Bile Bidolubaski.com’da Herkese Uygun İndirimler Var!

Bidolubaski.com organize matbaanın gücünü kullanarak tüm müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Türkiye’nin en büyük online matbaası. Bu misyon ile baskı ve hizmet kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatları tüm müşterilerimize sunuyoruz. Her tür baskı ihtiyacını karşılamak için düzenli aralıklarla müşterilerimize sunduğumuz avantaj ve indirimlerden haberdar olmak için Facebook, Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bidolubaski.com olarak müşterilerimize özel çözümler sunmak için de çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalar içerisinde öne çıkan bir diğer programımız ise Çok Şubeli Programı. Bu program kapsamında 10’dan fazla şubesi olan işletmeler için özel çözüm ve avantajlar sunuyoruz. Eğer sizin de 10’dan fazla şubeniz varsa Bidolubaskı Çok Şubeli Programı’na başvurabilirsiniz.