Müşterilerinize Gönderebileceğiniz Teşekkür/Not Kartı Yazıları

El yazısıyla yazılmış bir kart veya teşekkür notu, minnettarlığı ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Ürününüze ekleyeceğiniz özenle hazırlanmış bir teşekkür/not kartı alıcının özel hissetmesini sağlar. Teşekkür/not kartını, ister paketin içine ister paketin üzerine yerleştirin, alıcının bunu gördüğünde yüzünü gülümseteceği kesin. 

Teşekkür Kartı

Teşekkür/not kartını istediğiniz tasarımı yükleyerek bastırabilirsiniz. Sadece kenarlarına bir tasarım ekleyip yazı yazabileceğiniz alanı boş bırakabilirsiniz. Bu boş alana müşterinizin ismiyle hitap ederek kişiye özel bir kart hazırlayabilirsiniz. Eğer yüksek adette siparişiniz var ve herkese uygun bir teşekkür / not kartı göndermek istiyorsanız karta yazabileceğiniz yazılar için aşağıdaki örneklere göz atabilirsiniz. 

- Hatıralarınız bu ürünle beraber hep sizinle... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

- Hedeflerimize ulaşırken gösterdiğin azim ve çaba için teşekkür ederiz.

- Seçtiğiniz bu ürünün size şans getirmesi dileğiyle… 

- En kısa zamanda iyileşmenizi ve aramıza dönmenizi bekliyoruz. Geçmiş olsun dileklerimizle…

- Bu özel günde güzel anılarınıza eşlik edecek bir hediye… 

- Bu özel günde yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. 

- Aramızda olman bizi çok mutlu etti. Vakit ayırdığın için teşekkür ederiz.

Not kartı

Şirket çalışanları, müşteriler veya özel günlerde davetliler için hazırlayabileceğiniz teşekkür/not kartını bidolubaski.com’dan farklı ebat ve adetlerde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Tasarımınızı ödeme adımından sonra yükleyebilirsiniz. Tasarımınız onaylandıktan sonra siparişiniz kapınıza kadar ücretsiz kargo ile ulaştırılır.