450.000.000 adet baskıyı Türkiye'nin 81 iline gönderdik | HakkımızdaHafta içi09:00 - 18:00|İletişim0216 706 0 232

Güvenli Ödeme İade Garantisi Zamanında Teslimat Kargo Bedava 6 Taksit

hakan_61150 ağ günlüğü

2018 Promosyon Ürünleri İle Geliyor!

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri firmaların hem müşterilerine hem de çalışanlarına belli dönemlerde hediye ettikleri ürünlerdir. Yeni yıl da promosyon ürünlerinin dağıtılması için en çok tercih edilen dönemlerdendir. 2018 promosyon ürünleri firmalara hem müşteri tarafında hem de çalışan tarafında çok önemli faydalar sağlar. Çalışanlara verilen promosyon ürünleri firmaya olan sadakati arttırarak iş performansının artmasını sağlar. Müşterilere hediye edilen promosyon ürünleri ise firmanın marka imajını ve müşterinin firma ile olan ilişkilerini olumlu olarak etkiler.

Yaygın Photoshop Hataları - 10 Büyük Hata

Yaygın Photoshop Hataları - 10 Büyük Hata

Grafik tasarımcılar için Photoshop ile çalışmak o kadar tek düze bir hal alır ki, artık yapılan her hamle refleks halini alarak kemikleşir. İnternet ortamında sıklıkla bulabileceğiniz birçok farklı kaynak olmasına rağmen eğer bir konuyu öğrendiyseniz, istemsiz olarak o işi bildiğiniz yolla yapmayı tercih edersiniz. Ancak Photoshop'ta aynı işi yapabileceğiniz birden fazla yol var ve her yolun pratikliği farklıdır. Hem en iyi hem de en hızlı işi yapabilmeniz için ise yaygın Photoshop hatalarından kaçınmalı ve hangi yolun daha verimli sonuçlar vereceğini bilmeniz gerekir.

Ucuz Kartvizit Nasıl Satın Alınır?

Ucuz Kartvizit Nasıl Satın Alınır?

Kartvizit iş dünyasının en önemli ve vazgeçilmez baskı ürünüdür. Birçok insan daha şirket kurulum işlerini bitirmeden kartvizit baskı işlerini yaptırırlar. Bu kadar önemli ve bu kadar çok kullanılan bir baskı ürününde ise uygun fiyatlar aramak diğer her üründe olduğu gibi oldukça normaldir. Peki ama, ucuz kartvizit nasıl bastırılır? Bu sorunun cevabı için ucuz kartvizit vaadi veren onlarca internet sitesini veya matbaayı dolaşabilirsiniz, ama baştan söyleyelim bu yolu seçerseniz zamanınızı boşa harcamış olacaksınız.

Davetiye Baskı ve En Güzel Davetiye Örnekleri

Davetiye Baskı ve En Güzel Davetiye Örnekleri

İyi bir etkinlik daha etkinliğin kapıları açılmadan başlar. Etkileyici bir davetiye tasarımı, konuklara etkinliğin ne kadar muhteşem geçeceğine dair mesajı önceden verir. Tabii ki bu da insanların etkinliğinize daha çok ilgi göstermesini sağlar. Bir de dişinizi tırnağınıza takıp gece gündüz mükemmel bir etkinlik planladığınızı ama hem tasarımı hem de baskı kalitesi kötü bir davetiyeyi insanlara gönderdiğinizi düşünün. Emin olun onlar sizin ne kadar uğraştığınızı fark etmeyecek bile, sadece davetiyeye bakarak etkinliğinize gelmemeye karar verecek.

Grafik Tasarımda Yaygın Olarak Kullanılan Dosya Uzantıları

Grafik Tasarımda Yaygın Olarak Kullanılan Dosya Uzantıları

Grafik tasarım için oldukça fazla dosya uzantısı kullanılır ve özellikle de grafik tasarıma yeni başlayanlar için bu dosya uzantıları zaman zaman oldukça karışık bir hal alabilir. Tasarım dosya uzantıları için detaylı bilgilerin yanı sıra bu dosya uzantılarının hangi programlarda açılacağı da birçok insan için soru işareti oluşturuyor. Bu nedenle yazımızda size hem grafik tasarım için kullanılan dosta uzantılarını anlatacağız hem de bu uzantıları hangi programlarda açabileceğinizi anlatacağız.

Afiş Nasıl Hazırlanır? Afiş Tasarımlarınız İçin 5 Altın İpucu

Afiş Nasıl Hazırlanır? Afiş Tasarımlarınız İçin 5 Altın İpucu

Afiş yani bir diğer adıyla poster bize hiç de yabancı olmayan ve çeşitli amaçlar için sıkça kullanılan bir baskı ürünüdür. Posterler ister odalarınızı süslesin, ister hayranlık uyandıran filmleri tanıtsın, isterse de markanızın tanıtımını yapsın, herkes tarafından sevilen ve mesajınızı istediğiniz kitlelere ulaştıran ürünlerdir. İşte tam da bu sebepten ötürü birçok kişi 'afiş nasıl hazırlanır' sorusuna cevap arıyor.

Geleneksel Matbaa vs. Online Matbaa

Geleneksel Matbaa vs. Online Matbaa Karşılaştırma

İnternet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve dolayısıyla alışveriş ihtiyaçlarımız için de interneti sürekli olarak kullanıyoruz. Özellikle firmalardan bireysel müşterilere(B2C) yapılan satışlarda müşterilerin internet kullanım oranı her geçen gün hızla artıyor. Diğer taraftan kurumlar arası(B2B) yapılan ticaret faaliyetlerinde internetin kullanımı bireysel müşterilere göre daha yavaş ilerliyor. Bunun en büyük nedeni içinse birçok firmanın yeniliklere ayak uydurma konusunda hantal bir yapıya sahip olması diyebiliriz.

Kartvizitlerde Hangi Unvanlar Daha Fazla Kullanılıyor?

Kartvizitlerde Hangi Unvanlar Daha Fazla Kullanılıyor?

Kartvizit, iş dünyasının en temel baskı malzemlerinden biri olarak bir firmanın marka imajının oluşturulmasında çok önemli rol oynar. Bir kartvizite baktığınızda o firma hakkında birçok fikre sahip olabilirsiniz. Bunun da en önemli faktörleri kartvizit içerisinde kullanılan ögeler ve tasarımdır. Kartvizit tasarımı ve kartvizit içerisine yerleştirilecek öğelere karar verilmesi ise birbiriyle fazlasıyla alakalı süreçlerdir.

Türk Bayrağının Anlamı ve Tarihi

Türk Bayrağının Anlamı ve Tarihi

Bayrak bir ülkenin bağımsızlığını simgeleyen ve bir ulusun milli değerlerini yansıtan renkli bir kumaş olarak tanımlanabilir. Bu nedenlerden ötürüdür ki bayraklar ülkelerin değer verdikleri ve baş üstünde tuttukları en önemli simgelerdendir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise diğer ülkelere nazaran bayraklarına çok daha büyük bir tutku ve saygıyla bağlıdır. Bunun iki önemli nedeni ise ulusumuzun şanlı tarihi ve bayrağımızın bu millet için anlamıdır.

Çok Şubeli Firmaların Baskı İhtiyaçları

Çok Şubeli Firmaların Baskı İhtiyaçları

Doğrudan bağlı şubeleri veya franchise sistemi ile çalışan şubeleri bulunan markalar çok şubeli firma olarak düşünülebilir. Çok şubeli firmalar yönetim şekli olarak da tek şubeli işletmelerden oldukça farklıdır. Çok daha detaylı yapıları olan çok şubeli şirketlerde her tür yönetimsel karar büyük bir titizlik ve dikkatle alınır. Bunun nedeni alınan kararların birçok şube üzerinde etkili olarak firmanın gelirini doğrudan ve büyük ölçekte etkileyebilecek olmasıdır.

Sayfalar

RSS - hakan_61150 ağ günlüğü beslemesine abone olun.