Bayrak Çeşitleri

Bayrak Baskı ve Türk Bayrağı Hakkında

Bayraklar ülkelerin veya şirketlerin sahip oldukları değerleri sergilemek için kullandıkları ürünlerdir. Şirketler hem logolarının basılı olduğu bayrakları hem de Türk bayrağını sıklıkla kullanırlar.

Türk bayrağı her vatandaşın evinde, iş yerinde bulunması gereken bir üründür. Özel günlerde, mitinglerde, milli bayramlarda ve yürüyüşlerde sıklıkla kullanılır. Eğer etkinlik düzenleniyorsa genellikle etkinlik düzenleyicileri tarafından toplu Türk bayrağı alınarak dağıtımı yapılır.

Şirketler ise genellikle fuarlar, şirket etkinliklerinde, ofis içinde ve mağaza önlerinde şirket logo baskılı bayrak kullanırlar. Bunun nedeni markanın insanların aklına çok daha iyi kazınmasını sağlamaktır. Şirketler tarafından kullanılan birçok çeşit bayrak vardır. Yelken bayrak, gönder bayrak, kırlangıç bayrak ve masa bayrak bunlardan bazılarıdır. 

Masa bayrak genellikle ofis içerisinde veya düzenlenen şirket etkinliklerindeki masaların üzerinde kullanılır. Kırlangıç bayrak ise aynı şekilde yine ofis, etkinlik ve fuar gibi organizasyonlarda kullanılabilir. Gönder bayrak genellikle bayrak direği bulunan firmaların ofis binası önünde kullanmayı tercih ettikleri bir üründür. Yelken bayraklar ise fuar ve şirket etkinliklerinin en gözde ürünleridir. Mağaza önlerinde de sıkça kullanıldıklarını söylemeden geçmeyelim. İpe dizili bayraklar genellikle seçim kampanyalarında, benzin istasyonlarında, şirket etkinliklerinde ve açılışlarda kullanılır. Sopalı bayrak ise her tür etkinlikte marka logo baskılı ya da Türk bayrağı olarak kullanılabilir.

Bayrak baskı genel itibariyle kurumsallaşma yolunda atılan bir adım olarak değerlendirilebilir. Eğer kurumunuzun büyümesini imajınız büyümesi ile de taçlandırmak isterseniz, Bidolubaskı ile en uygun fiyatlarla bayrak baskı yaptırabilirsiniz.