Bardak Altlıkları

Bardak Altlığı Baskı Hakkında

Logo baskılı bardak altlığı promosyon ürünü olarak oldukça sık kullanılan bir üründür. Firmalar logolarını, iletişim bilgilerini ya da pazarlama mesajlarını marka kimliğine uygun olarak tasarlayarak bardak altlığı baskı yaptırırlar. Baskısı yapılan bardak altlıkları markanın tanıtımını yapmak ve yeni müşteri kazanmak için promosyon olarak dağıtılır. 

Markanızın logosunun bulunduğu bardak altlıkları evlerde, ofislerde ve restoran / kafelerde kullanıldıkça daha fazla insana ulaşarak tanıtımınızı yapmaya devam eder. Bu nedenle firmanıza yapacağı katkı düşünüldüğünde bardak altlığı baskı ürünü oldukça karlı ve başarılı bir üründür.

Pek çok farklı bardak altlığı çeşidi bulunmaktadır. PVC bardak altlığı ve karton bardak altlığı fiyatının da uygun olmasının etkisi ile en çok satılan bardak altlığı çeşitleridir. Mantar bardak altlığı ise şıklığı ve kullanım ömrünün çok daha fazla olması sebebiyle markanızı en iyi temsil eden üründür. Siz de tasarımınıza en uygun bardak altlığı modelini seçerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Vereceğiniz baskılı bardak altlığı siparişleriniz ise en kısa sürede üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Türkiye'nin en büyük online matbaası Bidolubaskı ile bardak altlığı çeşitlerinin yanı sıra yüzlerce matbaa ve baskı ürününü 6 taksit ve uygun fiyat avantajları ile sipariş edebilirsiniz.

Baskılı Bardak Altlığı Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Hangi bardak altlığı modelini seçeceğinize karar verirken nerede ve nasıl bir tasarımla kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Verilen yüksek adet siparişlerinizde fiyatın çok daha uygun olacağını unutmamalısınız. Bu nedenle ileriye dönük ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak yüksek adetlerde sipariş vermeyi düşünebilirsiniz.
  • Bardak altlığı tasarımlarınızı hazırlarken ürün sayfalarında bulunan ücretsiz şablonları kullanmalı ve içerisinde yer alan bilgileri dikkatli şekilde okuyarak tasarımınızı hazırlamalısınız.